Válasz erre: NOSTRADAMUS

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei NOSTRADAMUS Válasz erre: NOSTRADAMUS

senkise
Felhasználó

Herzog Edit legalább annyit konyít az asztrofizikához, mint én… Bár anno tanultam pár évig fizikát, de szerencsére elpályáztam… Lütyi ne azt mondd, hogy mi lesz, hanem linkelj be egy modellt, amit ezek a kutatók készítettek. Tudom én is, hogy mi az a szóbeszéd, de ennél több kell ha bizonyosak akarunk lenni. A napviharokról olvastam már számtalan tanulmányt, egyik cáfolja a másikat, nincs olyan nagy egyetértés mint azt te gondolnád. 😀 A médiából és a köztudomásra hozott hírekb?l valóban ez sz?r?dik le, mármint hogy gubanc van, de szerencsére vannak el?adások, internet, lehet tájékozódni… 🙂 Azok a tények amik körülvesznek minket, abból egyértelm?en látszik, hogy haladunk valami felé. Ezeknek a történéseknek legalább 90%-a mesterséges eredet?. A katasztrofális jöv? helyett én inkább mondanék egy újfajta hidegháborús helyzetet… A napokban én is igen komolyan gondolkozom, hogy miért ez a sok összefüggés a múlttal és egyben vallásokkal (lehet pályát tévesztettem…). Vészforgatókönyv pedig nem lesz, nem lenne elég id?. A magyar ember sajátja az, hogy mindig akkor kezd cselekedni, ha probléma van és ez így is lenne törvényszer?, azonban generált problémáknál ez komoly id?veszteség. Különben is, mi lesz ha nem lesz áram, sem technológia…akkor majd eszünk fényt…