Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

senkise
Felhasználó

Tegnap megnéztem ezt a filmet. Elgondolkodtató volt, de kívülálló mélyebben nem tud beleérezni (mint pl én?). Olyan álmom nekem is volt, ahol az idegenek el?l menekültem és végig hallottam egy hangot, hogy ne félj, csak töröljük az emlékezetet, de… Lényegében minden álmomban menekültem el?lük, de ezt nem lehet alapnak venni, még ha azel?tt nem is hallottam róluk. Ha nagyon akarjuk, szerintem mindent megmagyarázhatunk, illetve belemagyarázhatunk a dolgokba, ez pedig felel?tlenség lenne. A filmben elhangzott egy szám, az a bizonyos 11 millió észlelés, ami szintén igen kérdéses, hiszen te csak azt veheted számba, amit körülötted tapasztaltak, vagy aminek utánajársz. Az pedig végképp érdekes, hogy mindig az adott pillanatban megy el a kamera képe. Ez persze lehet az az idegen hatás, vagy egyszer?en egy felvételmanipuláció, amelyr?l nem beszélnek (…a saját gondolatomnak sincs értelme itt, hiszen pont arról szól a film, hogy beszélnek…fura). A n? férje a filmben nem tudom mivel foglalkozott, de a sumér nyelvr?l egy könyv hevert az asztalán. Így hogyan lehetne függetleníteni a n?t a sumér nyelvt?l(?)… Ha objektívan nézem, akkor igen csak megkavart történetr?l van szó.

Idegenek sumér nyelven
Idegenek angol(?) nyelven (azt hiszem írják is, hogy sumér fordítás)
Ha az angol is sumér volt eredetileg, akkor minek írták angolul? Egy látványtalan filmben kit zavart volna a felirat, ahogyan az az els? sumér nyelv? szalagnál látszik? Engem pl érdekelt volna a sumér nyelv többi része is, nem csak az angol átirata…

A tudatmanipulációs törekvésekr?l lehet olvasni b?ven akár az interneten is, nem értem, hogy miért nem feltételezik a kett?s rejtést… Az els? szint a bagoly, a második az idegenek. Azonban ha feltételezem a kett?sséget(ha olvasott vagyok a témában, minimum megpróbáltam volna), akkor az idegenek téma alá is megpróbáltam volna bemenni, ahelyett hogy a terápia során támogató magatartást mutatok. Kerestem err?l egy linket, egy angol könyv lett lefordítva, de sajnos már nincs meg. Rengeteg információt tartalmazott a tudatmanipulációról és annak tényét senki sem cáfolja, s?t… Majd belinkelem, ha megtalálom, beszél az helyettem is.

Meséltem korábban, nekem is van egy álmom, amit nem tudok felidézni, pedig az izgalmasabb álmokra, amik érzés szinten maradtak meg, mindre emlékszem, kivéve ezt az egyet. Többször újraálmodtam, mely álmok alatt tisztán tudtam mi folyik körülöttem, de mire felébredtem, csak annyi maradt, mint máskor. Volt hogy tudatosan próbáltam újra elérni és egyszer sikerült is, de mire felkeltem ugyanazt láttam, mint korábban. (pedig tudtam, hogy több történt az álom során)Van valami ami kicsi és messze van, ahogy ránézek szorongás lesz úrrá rajtam. Az a valami közelít és közben nem bírok mozdulni, mintha valami a leveg?t is ki akarná szorítani bel?lem. Ahogy közelít, egyre nagyobb lesz a félelem és a szorongás bennem. Mikor odaér már hatalmasnak t?nik és felettem van, itt pedig akkora “érzéshullám” ér, hogy mai napig férfi létemre belekönnyezem. Mintha az a valami egészében elnyelt volna, egyszer?en leírni sem tudom. Sokszor gondolkoztam azon, hogyan lehetne esetleg többet tudni, ez a magnós dolog nagyon tetszett. Még ha nem is valós, de az ötlet igen eredeti, egyszer tuti kipróbálom.

Lényeg a lényegben, örülök a filmnek, ilyesmit még nem láttam a filmvásznon, igen elgondolkodtató. A barátn?mmel együtt néztem meg és neki is nagyon tetszett, pedig ? nem nagyon szereti az ilyen témákat. A film összképében szerintem fiktív és a felvételek is, illetve a benne felvonultatott “valós” szerepl?k is, de mindent?l függetlenül, így kell kis költségvetéssel filmet csinálni… A leghatásosabb jelenet az volt, mikor eljöttek a kislányért és elvitték, aztán jött a seriff és elvitte a kisfiút. Mennyivel humánusabbak az idegenek az embernél, hiszen ?k legalább törölnek, míg az ember nyíltan csinálja a dolgait…

Jaj el ne felejtsem… Egyszer azt olvastam valahol, hogy az idegenek jelenléte alatt, egy bizonyos madárhangszer? jelenség is van. Ezt csak úgy…

Egyik éjszaka találtam az ablaktól nem messze egy galambot, gubbasztott és figyelt. Becsaptam az ablakot, de még arra sem reagált. Kivettem egy jégkockát a frigóból és odadobtam mellé a falra, a galamb meg sem mozdult, nem félt(vagy döglött volt?). Szóltam még az asszonynak is, hogy nézze már meg, ? azt mondta, hogy megdöglött. Akkor kivittem a fényképez?t és többször lekaptam vele. Az érdekes az volt, hogy vakuval fényképeztem, de azon a részén ahol a galamb volt, csak egy sötét folt volt látható. A vakura megmozdult, de csak a feje kissé, így megtudtuk legalább hogy él…
Mikor épp annál a jelenetnél volt a film, hogy “csinálhattam bármit, a bagoly akkor sem mozdult”, akkor az asszony egyb?l el?hozta a galambos sztorit. 😀 Nap közben méterekr?l megijed a galamb, azon az este pedig pontosan 1.5 méterre ránk se bagózott. (lehet valami idomított példány volt) 🙂