Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

pleh
Felhasználó

A galambok f?leg a nagyvárosokban már annyira megszokták az embert, hogy szinte akkor sem mennek arrébb ha rájuk lépsz. 😀
Szóval ezen nem kell csodálkozni.

A Taken (3. típusú talik.) c. sorozatban volt érdekes, mikor az elraboltakat mikor megfigyelték az elrablás el?tt, mindig olyan alakot vetítettek ki neki, amit az ? agyából vettek. Valami alakot akit kedvel az illet?.
Szerintem egyébként az egy nagyon jó sorozat. Úgy gondolom, hogy több benne a valóságtartalom mint ebben a fimben.
Bár nem biztos, hogy párhuzamot kell vonni a különbségek között minden esetben, mert valószín? más fajokról, civilizációkról van szó. Tehát más a cél és szándék és a módszer is.

De az én véleményem még mindig az, hogy ez a 4. típusú találkozások egy nagy kavarása a dolgoknak.
Értem ez alatt, a Sumér eredet? Nibirus történetet, a kis szürkés UFO elrablós stílus és az embereket megszálló valamilyen démonok keveréke.

Lehet tényleg vannak ilyen lények is, de nekem inkább kavarásnak t?nik. Utalgatva összeesküvés elméletekre illetve arra, hogy az állítólagos “áldozat” elmeproblémás volt.
A bejátszott felvételek, valódisága meg nem bizonyított.