Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

senkise
Felhasználó

A galambok hétköznapi jelenség valóban, de az is hogy messzir?l elkerülnek “idefenn”. Elég magasan lakom, errefelé még a madár se jár. Egyedi esetr?l van szó 20 év alatt…ezért volt szokatlan. Azt a sorozatot nem ismerem, utoljára hasonlót az x-aktákat láttam, az elég is volt. A kedvenc részemben az egyik színes gyerek “idegen” volt és épp utazott a csapatával busszal, elkezdtek énekelni…. A maszlag már akkor sem érdekelt, abban a részben legalább volt valami értékes… Ennek a filmnek azért van valami “beütése”, nem tudom észrevetted e. Amennyiben valós alapú a film, akkor is elferdítették a sztorit, err?l van egy hosszabb gondolatom, de most nincs kedvem leírni, talán délután. Abban igazad van, hogy ez is egy amolyan, “majd én megmondom az igazságot” típusú film és nem “negyedik”. Szerintem nagy átlagban azért sikerült beadni a népnek, hogy ez így van ahogy mutatják, bár mi sem tudhatjuk jobban. Így elöljáróban, annyit, hogy a filmbeli momentumokra tudunk csak hagyatkozni, de nekem az jött le, hogy ez egy egyszer? szerelmi háromszög története és semmi köze az ufókhoz. Els?re hülyén hangzik, de délután jövök és leírom. Ez a + sumér dolog pedig szerintem K-pax másolat. Ugye az is egy elgondolkodtató film volt, mind társadalmilag és univerzum terén is…

“A Taken (3. típusú talik.) c. sorozatban volt érdekes, mikor az elraboltakat mikor megfigyelték az elrablás el?tt, mindig olyan alakot vetítettek ki neki, amit az ? agyából vettek. Valami alakot akit kedvel az illet?.”

Ez nem nagyon akar leesni, hogy mire gondolsz itt. Tv-t nem nézek egyáltalán, a sorozatokat pedig nem töltöm le, jobban szeretem a tömörített “film” változatot, úgyhogy nyugodtan írd le b?vebben. 🙂