Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

Nono88
Felhasználó
wanderer wrote

Remélem nem probléma hogy létrehoztam ezt a témát.

A napokban néztem meg a 4. típusú találkozások c. filmet, melyben a f?szerepl? Milla Jovovich. A film igaz történéseken alapszik. A rendez? sok helyen felhasználta az eredeti videófelvételeket, melyek az alaszkai Nome városában egy pszihológusn? kutatásaiból származnak.

Nagy vonalakban a filmr?l:
“1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az els? típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust ? amikor elrabolják az idegenek az embert ? igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.
Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezel?tt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat?”

Érdekes dolgot tár elénk a film, ajánlom mindenkinek, bár
én személy szerint nem tudom eldönteni mi igaz s mi nem a filmb?l, hitelesnek állítják be a filmet, de sajnos rengeteg olyan dolog van ami miatt az ember szkeptikussá válik. (pl: különböz? videótechnikák, melyekkel manipulálni lehet a néz?ket.)

Viszont a film végén a f?bb szerepl?k valós személyeir?l egy jelentést írnak hogy most hol élnek mit csinálnak, és mit gondolnak jelenleg a történtekr?l.

Tehát aki nagyon szkeptikus az felül egy repül?re és megkeresi a filmben szerepl?ket, ez talán a leghitelesebb forrás…

Várom a véleményeket aki már látta esetleg.

Csak most olvastam,hogy van ez a fórum is.Megnéztem a filmet és hát hogy is mondjam…majdnem betojtam.Amúgy sem vagyok egy bátor tpus,de ez a film a lelkemre is hatással volt,hogy úgy mondjam.Ha belegondolok abba,hogy ez valóban igaz és ezek a dolgok tényleg megtörténtek,feláll a hátamon a nem létez? sz?r.Márpedig,mért ne lehetne,hogy ezek valóban megtörténtek?! Mindenesetre én így képzelem el a reakciókat,ha eféle dolgot él át az ember.Nekem ne monja senki,hogy (mint ahogy ezt újságokban,neten lehet olvasni szemtanúktól)meg lehet szokni azt,hogy az ember minden nap,vagy legalábbis nagyon gyakran lát Ufot,vagy ne adja Isten,minden héten meg is látogatják az illet?t!Szerintem,sokan beszélni sem mernek róla,vagy úgy reagálnak,mint akik a filmben öngyilkosok lettek!Hátborzongató,és nagyon is valóságos!Az ilyet megszokni,soha nem lehet!