Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

Nono88
Felhasználó

Az foglalkoztat ezen videók láttán,hogy bár lehet ,az én tudásszintem van még a béka popsija alatt,de nekem az még mindig nem tiszta,hogy rohadt fejlett a technológiájuk,de ?k maguk/most a videókon lév? kicsi szürkékre gondolok/mégis olyan elcsökevényesedettek,aránytalanok,hosszú vézna kéz ,hosszú,látszatra fogásra alkalmatlan ujjak…hogy tudnak ilyen masinákat megalkotni?!Vagy robotok végzik az ?rhajók összeszerelését?Ez logikus lenne,mi is ezt csináljuk pl, az autóknál,de akkor is ott van a de!Mégpedig azért,hogy ha ez a teória így is van,akkor még mindig maad az elrablásos,kísérletez?s rész,amit tudom a nem tudom milyen ?rflotta nem tudom milyen nev? kapitánya megtiltott,de még a “tilalom” el?tt ezek a kis csúf,groteszk lények,hogy a bánatban voltak képesek egyáltalán egy injekcióst?t a vézna kezükbe venni,de komolyan?!És ugye a kísérleteket ?k csinálták,minden felvételen,fotón az ? kezükben vannak a fecskend?k meg az ilyen-olyan orvosi kütyük….Szóval hogy?Valaki elmesélhetné!