Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások Válasz erre: Negyedik típusú találkozások

fealoke
Felhasználó
Nono88 wrote

Az foglalkoztat ezen videók láttán,hogy bár lehet ,az én tudásszintem van még a béka popsija alatt,de nekem az még mindig nem tiszta,hogy rohadt fejlett a technológiájuk,de ?k maguk/most a videókon lév? kicsi szürkékre gondolok/mégis olyan elcsökevényesedettek,aránytalanok,hosszú vézna kéz ,hosszú,látszatra fogásra alkalmatlan ujjak…hogy tudnak ilyen masinákat megalkotni?!Vagy robotok végzik az ?rhajók összeszerelését?Ez logikus lenne,mi is ezt csináljuk pl, az autóknál,de akkor is ott van a de!Mégpedig azért,hogy ha ez a teória így is van,akkor még mindig maad az elrablásos,kísérletez?s rész,amit tudom a nem tudom milyen ?rflotta nem tudom milyen nev? kapitánya megtiltott,de még a “tilalom” el?tt ezek a kis csúf,groteszk lények,hogy a bánatban voltak képesek egyáltalán egy injekcióst?t a vézna kezükbe venni,de komolyan?!És ugye a kísérleteket ?k csinálták,minden felvételen,fotón az ? kezükben vannak a fecskend?k meg az ilyen-olyan orvosi kütyük….Szóval hogy?Valaki elmesélhetné!

ez a saját elképzelésem: mivel elég fejlett lények, nincs olyan nagy szükségük a fizikai testre ezért olyan a kinézetük amilyen. a test csak arra van h fizikailag érintkezhessenek (zabálás, seggtörlés) 😀 a dolgokat valószín?leg az elméjük segítségével mozgatják, nem hiszem h sokat mozgatnák, használnák a karjukat. vagy valami ilyesmi 🙂 remélem valamennyire érthet? voltam xD ja a seggturkászás, spermacsapolás meg ilyenek azért lehetnek mert hát érdekeljük ?ket, a felépítésünk, m?ködésünk, viselkedésünk, szokásaink stb. hiszen minket is érdekelnek ?k, nem? 🙂 csak nekik elég fejlett a technológiájuk h alaposabban is megvizsgálhassanak minket. még egy elmélet: lehetséges az is h valamilyen fajt rabszolgaként tartanak vagy azok Istenként tekintenek rájuk és megcsinálják nekik a hajókat, eszközöket stb. vagy valami ilyesmi. 😀