Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

wolf
Felhasználó
Zobolsu wrote

Hiszitek vagy sem nemrégiben megjelent nálam egy negatív energiájú lény és az el?zéséhez információt keresve bukkantam erre az oldalra is. Ha valakinek hasonló roblémája lenne, akkor -link- és -link- 🙂

A földönkívüliekr?l eddig is tudtam, hogy léteznek, de ezen a lényen nagyon meglep?dtem.

Holnaptól pedig abbahagyom a dohányzást 🙂

A rendszeres és sok alkohol fogyasztása nyilván gyengíti az asztráltestet, de szerintetek a kizárólag születésnapon vagy valamilyen ünnepen való ivás mennyire jó ötlet? Jobb lenne teljesen alkoholmentes életet élni?

A negatív lények mindenkinél próbálkoznak, els?sorban a gyenge érzelm? embereknél, aki még magukat is kiszolgáltatott helyzetbe hozzák azzal, hogy cigarettáznak és isznak vagy más káros szokásaik vannak, vagy esetleg kicsapongó életet élnek, az, aki olyan életet él az számukra potenciális alany, ezért el?ször ?ket környékezik meg! A negatív gondolatok, amik uralják a világunkat a könyvek, filmek, tv-m?sorok, internet, vagy újságokon keresztül fejtik ki a hatásukat és zavart, félelmet, haragot, dühöt, sugallnak, stb. ez okozza azt, hogy az embereket az indulatok vezérlik, és számukra sebezhet?vé válnak. Ezért jobb, ha elhagyjuk a káros szokásokat így nem fogjuk már annyira érdekelni ?ket!