Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

Zobolsu
Felhasználó

Akkor röviden:
Lassan elkezdett átalakulni a tér, azaz a szoba bizonyos pontjait figyelve észre lehetett venni, hogy valami történik. Ezek a pontok kezdtek kissé elmosódni és mivel nehéz jól elmagyarázni egy filmhez hasonlítanám. Például a Predátoros filmek adják vissza h?en a történteket. A predátor képes volt láthatatlanná válni, de a filmben ugyanakkor láttad, hogy merre mozog, kissé látszott a sziluettje, “mozgott” körülötte a leveg?.

No és ekkor tudtam, hogy nem vagyok egyedül. Amikor távol volt ez a valami, akkor a sziluettje látszot kissé, amikor közelebb volt, akkor bevillantak testrészek is. Amikor pedig teljesen el?ttem állt, akkor az arcát is láthattam valamennyire. Picit magasabb mint 1 méter és rendkívül gyorsan, fürgén mozog. A szemei feketék és nagyon hasonlít arra, mint amit kis szürke földönkívüliként ismerünk. Megpróbált mindig mögém kerülni és valamit kivett a gerincoszlopomból a derék fölött mintegy 10 centivel. Baromira fájt, konkrétan azt hittem, hogy elvesztettem a lelkemet és meghalok. Ezután elkezdtem információt gy?jteni azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudok megszabadulni t?le. Azóta sok felfedezést tettem és rengeted dologra döbbentem rá. Tulajdonképpen ez a kis fürge izé felgyorsította a spirituális fejl?désemet, annak ellenére, hogy valószín?leg nem ez volt a szándéka. Csak tudnám, hogy mit szedett ki bel?lem 🙂