Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

wolf
Felhasználó

Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt az érdekes beszámolót! El?ször azt gondoltam, hogy a 3. szemed aktivizálódott, mert azok az emberek szoktak hasonló élményekr?l beszámolni, de ebb?l a történetb?l más is kiderült számomra! Az idegenekhez is közük volt! Ez lehet akár holografikus álcázás is vagy olyan lény is! Amit ?kivett? a testedb?l lehet, hogy azt is korábban ?k tették bele! Azt az implantátumot vagy más célt szolgáló tárgyat!
Az idegen lények általában éjszaka szokták ez embereket felkeresni általában álmukban és hajnali 3 óra körül a lakásukban megjelennek!
Olyan elhagyatott helyet szoktak választani, pl. vidéki házat, csendes helyet ahol nem okoznak nagy felt?nést! Néha a s?r?n lakott városban is el?fordul! Az idegen lények az ufóból egy fénynyaláb segítségével mozognak! Energiaformát öltenek, úgy tudnak a falon is átmenni majd vagy megjelennek, mondjuk a szobában, el?tte alaposan felmérik a terepet a felderít?k vagy ?k is láthatatlanok maradnak végig! Itt sokaknak volt már hasonló élménye, nekem is! De az egész más volt, és akkor nem én irányítottam a dolgokat, mert lebénítottak! És amikor történt veled ez az eset közben mit éreztél? Nyugodt voltál? Vagy féltél? Ilyenkor, ha a szeretet energiát használod, akkor azzal is tudsz védekezni, vagy közvetlenül a fény energiával, ha tudod, hogy kell, mondjuk, amikor fénygömböt csinálsz a kezeddel, és azt feléjük irányítod! Nézd meg a youtube-on az Alaje videóját, azt hiszem 7. vagy a 8. ami magyar feliratos, ha eddig még nem láttad volna! ? egy Plejadi csillagrendszerb?l származó tanító, aki itt él köztünk és az ? civilizációjának az üzenetét tolmácsolja! ? is volt hasonló helyzetben, és a negatív idegeneket így üldözte el, akik ?t akarták eltéríteni!
Azokból a videókból sokat megtudhatsz az idegenek szándékairól!