Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

SennaHikari
Felhasználó

Hát… Err?l az az eset jutott eszembe ami a legels? találkozásom volt ilyen “nem földi eredet?” lénnyel. Tudjátok, azóta vagyok érzékeny az energiára, a spirituális megjelenésekre és ilyenekre. Azóta látom a lelkeket is. A lényeg az volt, hogy valami gonosz szellem akart megszállni aznap éjjel, és szerintem sikerült is neki egy ideig.
Az egész úgy kezd?dött, hogy lefeküdtem aludni. El is aludtam (szerintem) és akkor éreztem, hogy valami nem stimmel. Egy fejet láttam mikor kinyitottam a szemem. De nem el?ttem volt, hanem olyan volt, mintha a lelkemet láttam volna. Akkor nem tudtam mit tegyek. 16 éves voltam. Mivel jobb ötletem nem volt, a Mi atyánk-ot és a Hiszek egy-et mormoltam folyamatosan összetett kézzel. Nem mintha bármi mást tehettem volna abban a pár percben… hirtelen feleszméltem és a szobámat láttam. Gondolkodás nélkül átrohantam a másik szobába, ahol édesanyám aludt. A falnak befele volt az arca, én pedig magam felé fordítottam, hogy felkeltsem. Sajnos, döbbenten vettem tudomásul, hogy anyám arca helyett a gonosz szellem néz vissza rám. Van egy szentelt ezüst keresztünk itthon, így mivel más nem jutott eszembe, lekaptam a szekrényr?l. Be akartam szaladni a szobámba a konyhán át, de a szellem üldöz?bbe vett. Nos a kereszt talpa lecsavarható és egy hegyes bigyó áll ki bel?le. azzal megvágtam az ujjam, és az ablakra rajzoltam egy keresztet a véremmel. Hirtelen olyan volt, mintha egy er?tér lett volna a vérkereszt körül úgy 3 méter sugárban. KB a szobám ajtajáig ért. A szellem elt?nt. Aztán a konyhába felbukkant és be akart jönni a szobámba. Döbbenten vettem tudomásul, hogy nem tud. Hogy mi történt ezután, nem emlékszem, de azt tudom, hogy reggel a véres kereszt ugyanott volt az ablakon, én pedig a szentelt keresztet a kezemben szorongatva ébredtem. Azóta egy véd?cédula van a szobám ajtajára ragasztva, amit minden reggel megnézek, hogy szakadt-e. Mert ha igen, az azt jelenti, hogy tette a dolgát és akkor lecserélem.
Még miel?tt azt mondanátok, hogy hazugság, elmondanám azt is, hogy ez apám halála után volt úgy 1-2 hónappal. Az incidens óta tényleg tudok egy s mást. Például apám egészen addig koslatott utánam és járkált álmomban, amíg a temet?n a sírjánál nem küldtem el füstöl?t és gyertyát égetve. Addig nem láttam. Azóta sok minden történt velem és AZ a dolog volt az elindítója. Jártam pár olyan személynél akik talán tudják mi ez, és arra jutottak, hogy valószín?leg azért látom azóta a szellemek nagy részét és vagyok érzékeny mindenféle energiára, (azóta engem is sokszor megráz minden, valószín?leg az energia miatt van amit kibocsájtok) mert egy úgy nevezett “Lelki sebet” kaptam attól a “démontól”.
Ennyi lett volna. Bocsi, hogy tele írtam az oldalt. Kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban. Szerintetek is köze lehet a “változásoknak”, ahhoz az incidenshez amit az imént elbeszéltem?