Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

fics88
Felhasználó

Nekem is 15- éves lehettem mikor történt 1 ilyen eset csak ott a suliból hazajöttem ledöltem az ágyra és így 1 pár percig bambultam a plafont! Azután éreztem hoyg valaki hív engem szólít magához fel akartam ülni de nem tudtam és velem szembe volt az ablak és mint ha onnan szólított volna a szoba másik sarkából nem kívülr?l hallottam hanem belülr?l a fejemben de még is az ablak felé éreztem a jelenlétét! aztán így fura szag kezdett lenni majd a lábujjamat sem tudtam mozdítani és mint ha fölém álna valami de csak a kontúrja nagyon halványan látszódott 1 alak majd elkezdtem nehezedni és szédülni mint ha elindulnék lefele.
Aztán zuhanás szer? élmény volt az egész hogy zuhanok zuhanok zuhanok 1re gyorsabban közben kántálást vagy mit hallottam latin lehetett mikor sok férfi pap 1szerre imátkozik 1re hangosabban egyre er?teljesebb szavakat használva. majd mint ha össze törtem volna felületem és ziháltam nem sokra rá édesanyám ahzajött és kérdezte össze törtem 1 záp tojást v mi ez a szag ??? és így érdekes volt nem tudtam hogy mi volt az a dolog :\ :\