Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

TurulBoszi
Felhasználó

Lutyo. Hát én emberi lelkekkel találkoztam. Lehet más találkozott másfajtával is, de alapjába véve 4 fajta van, amivel eddig találkoztam.

1. “Rossz szellem/lidérc” : Céltudatosan negatív és csak arra vágyik, hogy megszálljon és elszívja az energiádat. Általában félelem vagy b?ntudat gyötri emiatt nem akar elmenni.

Fekete gömb/alak, vagy füstszer?en jelenhetnek meg.

2. “Tehetetlen ember/lidérc”: Aki tudja, vagy felfogja mi történt vele, de nem tudja mit kell csinálnia, és akaratlanul sok galibát okozhatnak. Ráadásul akaratlanul is megszállhat úgy, hogy ? nem akarta azt. Velük egész könny? dolgom van, csak sokat kell beszélni velük, mert kíváncsiak mindenre.

Ugyan úgy fekete/füstszer? gömb/alak formájában jelenhetnek meg.

3. “Tudatos szellem/lidérc”: Tudja mi történt, tudja mit kell tenni, csak éppen segítségre szorul. Ezek Kb. 5perc alatt elmennek, ha meg csinálom a rituálét.

?k általában inkább füstszer? alakokban mutatkoznak, de nem kizárt, hogy feketében vagy gömb formában is, de nem akarnak megijeszteni csöndben meg húzodnak a sarokban, amíg fel nem fogod, hogy mi van, vagy ha olyan a helyzet, akkor inkább elmennek nem zavarnak tovább.

Az eddig felsoroltak, azért jelnek meg így, mert kihalt energiával rendelkeznek, ami nem tartozik az él?k közé.

4. “Visszatér? szellem/lidérc”: Nah ?k azok, akik narancsárga/fehér fénnyel jönnek jó szándékkal vissza a köztes létb?l, haláluk és távozásuk után, mert vmi feladatuk van itt, vmilyen családtaggal vagy üzenetet hoztak. Általában nagyon rövid ideig vannak itt, de ?k ha tudnak akkor teljes kivehet? alakban mutatkoznak meg.

Egyéb entitások: Volt pár ilyen róluk sokat nem tudok, de ?k et is egyszer?en eltudtam küldeni saját kis világukba. “Eltévedtek” cím szóval szoktam vissza küldeni ?ket.