Válasz erre: Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok Válasz erre: Szellem járatok

TurulBoszi
Felhasználó

Jelenleg ennyir?l tudok, de mostanság alig találkozok eggyel is, mintha felszívódtak volna, lehet dimenzióváltás miatt, nem tudom.
Minden estre nem vok semminek a kétségbe vonója sem a cáfolója, szóval aki más véleményen van, vagy más elképzelése van azt is szívesen fogadom. Nekem egyel?re ennyit mutattak meg. Biztos vannak emberek, akik jóval többet látnak, mint én, de ?k tapasztaltak. Nekem meg még fejl?dni kell. Akinek tudni kell róla tudni fog róla ezt garantálom, addig nem hagyják békén. Aki meg fejl?dni akar e téren vagy többet szeretne tudni, annak amúgy is szívesen segítenek.

Azért ebbe nem fog minden ember beletartozni, mert csak egy példa rá én sem örültem neki, amikor szellemek jöttek els?re és el kellett ?ket küldenem. Tehát találkoztam én is olyan emberrel, aki nagyon szeretne látni… ,de megmondtam neki készüljön fel, hogy ha látni akarod a jót látni fogod a rosszat is. Pl. Ülök a buszon és kapásból láttok rajta 2 3 embert, akik úgy alapjába véve megvannak szállva, és akkor érzed még azt a nyomasztó negatív energiát is…

Nah ennyit err?l egyel?re, akit jobban érdekel ez a téma szívesen beszélek róla. Technikák, Felkészülés, történetek, védelmek. 🙂