Válasz erre: Földönkívüli lényekkel való találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Földönkívüli lényekkel való találkozások Válasz erre: Földönkívüli lényekkel való találkozások

Lavey666
Felhasználó

Üdv.
Ha valaki olyan hejen lakik ahol tiszta éjjszakai égbolton látszanak a csillagok az menjen ki hajnali 2-4.-közt és nézze az eget.Tuti,hogy látni fog egy minimum olyan valamit amire azt mondják,hogy műhold.Alapból ha műhold lenne akkor nem csak egyet látna az ember hanem rengeteget,de a lényeg most jön.Úgy néz ki mint egy csillag nem villog mint a repülőgépek.Leírok két érdekes esetet van több is,de ennyi bőven elég lessz.Elindúlt az a valami balra utánna megált visszament jobra ugyan úgy világított semmi nem változott aztán kicsit megált ismét balra aztán egy idő után egyenesen felfelé és eltünt.Aztán a második legfurcsább eset.A mozgása ugyan olyan mint az elözőjé csak ez mikor visszatért jobra elindúlt lefelé és megált.Fél órán keresztűl néztem nem mozdúlt aztán mikor már kezdett világosodni eltünt.Egyszóval a műhold kilőve.Én nem tudom,hogy létezik-e ilyen repülőgép,de erre nem lenne képes fölleg olyan magasságban és,hogy egy hejben ált félórán keresztűl.Én ha tehetem ki is megyek és mindig látok egy iylet és több féle manővert hajt végre.