Válasz erre: Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció. Válasz erre: Angyalkommunikáció.

kifli89
Felhasználó
Szpacsek wrote

Én meg Michael Jacksonról kb. 1995-ig azt hittem, hogy n?. Még a neve sem t?nt fel, hogy ” Michael”.
Igaz nem voltam nagy rajongója akkoriban, és biztos ezért volt az, hogy meg se figyeltem rendesen. De a számait ismerte mindenki, így én is. + egy lány ismer?söm, a Takács Timi nagyon nagy Michael Jackson rajongó volt !

Ne haragudj, de szíves engedelmeddel: hogyhogy nem tudtad, hogy Michael egy pasi?! Ennyire buta nem lehetsz! Hát nem figyelted a klipjeit, amiben azokat a “jackós”-mozdulatokat produkálta?! (kéz ide meg oda, hmm hmm)

Ja és legyél szíves abbahagyni a zaklatást, mert 1. nem fogok válaszolni 2. valahányszor elárultam a nememet (ó min? csoda, n?nem? vagyok, bruhaha), mindig jött a lávvvvos zaklatáscsi köszcsi puszcsi. Blöe. Most komolyan, amint megtudják a hímek, hogy a Kifli89 nev? felhasználó egy n?stény, már rögtön ostromolni kell? (komolyan mondom, valahányszor elárultam egy-egy játékban, mindig ez lett a vége)
Szóval leszel szíves zaklatni valaki mást..nem is, ne zaklass senkit, az senkinek se tesz jót. Ja és sajnálatos, hogy a szerelmi életed z?rös, de nem hiszem hogy ezt egy angyalkommunikációs topicban kell kitárgyalni (vagy akármi más triviális dolgot, ha már itt tartunk) – annyira komolytalan itt a moderálás…hogy, hogy csak na! 😛 Ráadásul ha zátonyra fut 1-1 kapcsolat, akkor abban nem biztos, hogy csak az egyik fél (mondjuk nálad a csajszi) a hibás – hiszen kett?n áll a vásár 😐

No, sajnálom ezt a nagy offtopic üzenetet, de muszáj volt reagálnom.

U.i.: Mi ütött Marába? Ki ez a n?, miért kárál ennyit és miért használ annyi felkiáltójelet és kérd?jelet?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? (ugye milyen szörnyen bosszantó?)