Válasz erre: Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció. Válasz erre: Angyalkommunikáció.

Vannak
Felhasználó

Hát én láttam egy filmet(Paranormal Activity-Mi történik miközben alszol?) Nem tudom hogy fake-e(hamis-e)
De durva volt.Volt egy csaj aki 8éves korában szellemet/démont látott.13éves korában le égett a házuk.Na a Pasijával együtt lakott és furcsa dolgok történtek.(Oktalan villany kapcsolás villogás qrva er?s ordítások stb.Meg 2ször is megszálta ha minden igaz.)Ki raktak neki egy ilyen szellem táblát és valamien csaj nevet irt rá.Rá kerestek a neten és a csajjal ugyan az történt mint vele.Nos a vége felé(utolsó 3perc) ki rántotta az ágyból lehuzta az emeletr?l utána ment a pasi.A csaj már a pasival a kezében jött fel hozzá kurta a kamerához(minden éjjelt fel vettek) végig “nyalta” a pasi lábát utána mintha bekapta volna a kamerát.Ezután azt irták hogy mánsap megtaláltak a pasi holttestét de a csajról semmit nem tudnak..ÉRDEKES(irjatok hogy ha tudtok err?l valamit örülnék hogy ha nem lenne igaz..)