Válasz erre: Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció. Válasz erre: Angyalkommunikáció.

Szpacsek
Felhasználó

Hm.. 7 féle angyal van én úgy tudom !! Pl. ark-angyal, kerub, szeráf… ezeket tudtam megjegyezni.
?rz?angyal: a ” Felvigyázók “, valószín?leg a Nibiru emberei, az annunakik ( Nephilimek).

Az ? és a földii emberek keresztez?déséb?l jöttek létre az óriások. Akik itt a Földön éltek, de mára már kihaltak, csak csontvázakat lehet találni. Itt a Paranormálon is vannak ilyen csontvázakról fényképek, az óriásos topikban. ! 😐

Az utolsó földi óriások nem Góliát a filiszteus óriás idején éltek, hanem még kés?bb is , Dél –Amerikában. Dél-Amerika déli részén, Patagóniában találtak nagy lábnyomokat, az emberénél sokkal nagyobbakat , az 1700–as években, a spanyol hódítók. És még néhány 2 és fél méter magas óriás is akadt …! Az egyik ilyen legutolsót az 1860-as években hajóval Európába ( valószín?leg Spanyolországba ) akarták szállítani. De a hajón az óriás megölt 4 matrózt, mert elszakította a láncát, amellyel a f?árbóchoz kikötötték..! És ezért, le kellett l?ni az óriást, a holttestét pedig a tengerbe dobták. Így tehát nem érkezett meg Európába.