Válasz erre: Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció. Válasz erre: Angyalkommunikáció.

Névtelen
Inaktív

Érthet? volt Nandi!
Visszatérve KMA ra. Mindenkinek a saját joga hogy kit hogyan lát, kit hogyan értékel.Igazakat mondani nem nagy kunszt, f?leg ha azok az “igazságok” már elhangzottak régen itt ott és ezeket az igazságokat szajkózzák a mai önjelölt “táltosok” és megmondók és rezg?k meg még ki tudja kik. Igazság sokféle lehet. Neked is más, nekem is és gondolom, itt többeknek. Olyan igazságok vannak, amire még csak gondolni sem mersz.-
KMA jókor volt jó helyen az ? szempontjából nézve. Egyéb dolga nem volt mint hogy figyeljen. Okosan és ügyesen figyelt.Így szedte össze a kezdeti tudását amit mára tágított, hozzátett, elvett, mindezt az igazságnak VÉLT igazságból. Mert honnan tudhatod azt hogy igaza van mindenben. Közhelyeket ismétel. amit azóta többen ismételnek t?le tanulva akik akarják vinni valamire vagy legalább azt akarják hogy felnézzenek rájuk. Neki sikerült. Csak nem biztos az hogy minden igaz amit mond. Vagy minden igaz amit ti igaznak véltek az ? “tudásában” lehet hogy teljesen más az igazság csak ti ezt látjátok, ezt halljátok, ezeket a videókat, el?adásokat nézitek.
Nem akarok itt senkit sem nem rágalmazni sem nem kritizálni mert én is most csak a kezdetekt?l indulok el KMA dolgában mint ahogy ? tette a tudatlanság és a tudás szintjé,. De én tényeket látok és azokat is adom tovább. Nekem meg van az említett emberr?l a magam saját véleménye és nem vagyok ezzel egyedül, viszont nem vagyok a szkeptikus Vágó Istvánné,
Már akkor csalódtam benne mikor a kis üzletében kis fiolákban elixíreket árult, ami a laboratóriumi vizsgálat után cs?dött mondott, mert a mindenféle betegségre cimkézett üvegcsék tartalmáról bizony kiderült hogy közönséges csapvíz.Aztán jöttek a többi dolgok amik megmagyarázták a kiábrándultságomat a “táltosból”:

-link-
-link-
-link-
-link-

Tévedés ne essen! Nem vagyok az aki örül ha rosszat mondhat valakire, csak meg van bennem az a rohadt rossz természet hogy nem szeretem a néphülyítést fels? fokon 🙂