Válasz erre: Új Föld Projekt

News Fórumok Kávézó Sziget Új Föld Projekt Válasz erre: Új Föld Projekt

gabee
Adminisztrátor

Ha jol tudom pólusváltás után kevesebb lesz az elektron és megváltozik a kvantumvilág. Az elektromosság tehát kizárva, szerintem inkább valamiféle mágneses vagy gravitációs energia marad meg mint a kölcsönhatások egyike. Nem tudom mennyi dokumentumot olvastatok egyes földönkívüli fajok leírásáról, de merem állítani, hogy valamennyi földönkívüli technológia kompatibilis az anyabolygójukkal. Vagyis nem szennyez?ek. Tehát egy esetleges pólusváltás után szerintem mi is meg fogunk találni egy alternatív módot az elektromosságra. Kérdés persze, hogy egy esetleges dimenzióváltás pontosan mit jelent magára az anyagra nézve. Mert az is lehet, teljesen megváltozik majd a táplálkozás és ugy maga a test is. Szóval lehet termelni se kell majd :DDe mivel ezt nem tudhatjuk biztosan, egy ilyen közösség megalapítása mindenképp célszer? lenne. Szerintem vannak a Földön már ilyen kialakult, elzárt önfenntartó közösségek, telepek.Ennek a a Barakonynak van is egy alapítványa amolyan mentsük meg a falut céllal. Lehet fel kellene venni velük a kapcsolatot.