Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Beszámolók – parajelenségek Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

Peter1994
Felhasználó

2003-ban költöztem ide édesanyámmal. Ezt a házat ők építették akiktől megvettük férj,feleség és 2 gyerek lakott itt. Nem halt meg senki ebben a házban,de mégis vannak furcsa dolgok. Mostanában elég hideg van este ezért reggelre kihűl a ház én pedig feltekerem a fűtést 20-21 fokra és átmegyek anyukám szobájába gépezni amikor vissza megyek pár óra múlva,hogy miért van itt ilyen meleg már rég le kellett volna kapcsolnia a fűtésnek akkor látom,hogy 25 fokra fel van tekerve a termosztát. Átlagos termosztátunk van,amikor be akarunk fűteni akkor feltekerjük 20-21 fokra és amikor eléri ezt a hőmérsékletet a szobám akkor lekapcsol. Lényegtelen,hogy a másik szobába még csak 17-18 fok van mert az hűvösebb,a szobám hőmérsékletét érzékeli és ha 21 fok van akkor lekapcsol a fűtés. Tegnap is ez történt,egyedül vagyok napközben mert Szabadságon vagyok fáztam feltekertem 21 fokra 3 óra múlva már izzadtam a nagy szobában akkor mentem megnézni,hogy miért megy a fűtés és 25 fokra volt feltekerve,pedig én 21 fokra tekertem fel. Régebben is voltak furcsa dolgok,játékaim tűntek el a helyükről és pár hónap múlva hirtelen visszakerültek,ruhák,poharak és edények is tűntek már el és pár nap vagy hónap múlva csak úgy előkerültek. Volt már olyan,hogy az éjszaka közepén egy fekete göndör hajú nagyon szép lány ült az ágyam szélén a nevemen szólított és azt mondta ne ijedjek meg és megfogta a kezemet elkezdett lebegni és eltűnt(Bár lehet,hogy ez csak álom volt.) 2-3 havonta néha 23:00 után néha pontban 00:00-kor elkezd koppani a spájz ajtaja,mintha egy szöcske ugrott volna neki zörrenik egyet és aztán semmi. Arra gondoltam,hogy a spájz ajtaja a melegtől zöröghet mert fehér műanyag harmónika ajtó ott bent elég hideg van itt kint pedig jó idő van és emiatt zörög,de nyáron is zörög amikor félig nyitva van az ajtó éjjel nappal és pont ugyan olyan meleg van a spájzban is mint a szobákban. Az is érdekes,hogy néha 23:00 után de néha pontban 00:00-kor zörög. Múlt héten olyan hangot hallottam a fejem fölül,mintha valaki ugrálna a padláson. Amikor ideköltöztünk valamilyen éjszakai állat mindig feljutott a padlásra a tetőn keresztül vagy a kazánházból és akkor akkora zajt csaptak,hogy alig tudtunk aludni de kb 2005-ben elég vastagon meg lett csinálva a padláson a beton szóval ha az egyik gerendán lenne egy elég nehéz ágyúgolyó és leesne a földre azt se hallanánk meg olyan vastagra csináltuk meg betont. Ezért nem értem,hogy múlt héten miért hallottam azt,hogy mintha ugrálna valaki a padláson.