Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

joska
Felhasználó

És mivel mindig azt kérdezed melyik étel ízlik, ha ennyire kíváncsi vagy rá, az ízlik amelyik reális, nominális alapértéken van, ami annyit tesz, hogy felkelek hétkor 8ra beérek dolgozni, ott vagyok négyig, és utána reális fizetést kapok érte, nem 80000Ft és nem is egymilliót. Mai Magyarországi értéken ez 250- 300 netton mozogna. Ami nem túl sok, de nem is túl kevés, ami normális lenne. És ha ez normális lenne akkor most nem itt tartanánk. Konkrétan nekem ennyi pénz a garázs jövedelmemmel együtt elég lenne, ahhoz amire nekem szükségem van. A mai árfolyamon számolva itt Magyarországon. Normális munkáért, normális fizetésért. Így tudnék számolni és spórolni amit mondtál, én pedig szeretek spórolni mert kihívásnak tartom.Ennyire egyszerű az életem. És ezért nem is lottózom. Mert egy hülyeség. Milliomosnak születni kell, különben sose lesz az ember igazi milliomos abba bele kell születni, ez egy ilyen dolog. Zuckerberg milliomos lett de sose lett milliomos mert az utcán eszi a szendvicset a betonon. Érted ezt? Vagyis megtudod ezt érteni, hogy nem Veled van a baj?