Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

joska
Felhasználó

Figyuzz Buc, nekem nem az volt a feladatom hogy eldöntsem ezt a vitát, a húsevésről meg a salátaevésről, az őszinte igazságot akartad hallani. Az pedig az, hogy a rokonomnak akit vegetárinusnak neveltek gyerekkorában megkostolta a szalonnát és izlett neki és konkrétan csorgott utána a nyála, és akart volna belőle még enni, csak a szülei nem engedték meg neki, a húsevők meg úgyanúgy esznek salátát, az hogy nálatok ez a 22-es szám arról én személy szerint nem tehetek. Hiába a 33 a vegetáriánusok száma ha egyszer a gyereknek csorgott a szalonna után a nyála. Tőlem egyetlenegy dolgot vártál el, hogy legyek Veled őszinte. Csináltam 100 százalékos baracklevet itthon “anyukámnak” de azt konkrétan majdnem visszaköpte. Hogy ez nálunk embereknél az évezredek alatt miért alakult így arról konkrétan fogalmam sincs, tisztában vagyok vele, hogy megtiltottad, hogy húst együnk, mert Te élő lelket pakoltál az állatokba is, de ennek ellenére az emberi szervezet kívánja a Föld összes országában. Hogy miért arról fogalmam sincs, én ebbe beleszülettem, én ezen változtatni nem tudok, ez nem az én értelmi képességeim szintjén van.