Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Sorok között

Bíborban (született)… bársonyban…
-link-
-link-

az a helyzet, hogy az eredeti arámi nyelvr?l fordítva “nem lehet tudni”, hogy lila vagy bíbor “hurkok” voltak-e a szent sátron…így lett bíborlila.

-link-

Tick-Tock Dragon
(Tikk-Takk – fordítom, rendes vagyok?)
-link-
-link-
-link-

védelem nélkül elmondanám, hogy a pramisban vannak olyanok akik csak annyit tudnak…neutrino…fekete lyuk…212Fahreinheit…DUMBS…5%…The Road…
?k egy küldetést tesznek most, hogy az emberiségb?l maradjon valami használható darab… Carry for Life…ez a jelszavuk, nekik. Ezen szintnek nem sok ismerete van vagy zero, hogy mi a KOcka vagy a 5th Gömb…

ezért nem érdemes fárasztani azzal a lelketeket, hogy most ki a gonosz vagy ki nem az… azért senkinek nem könny?:

-link-
-link-

vannak akik közülük, úgymond a sötöt oldalról átjöttek “hozzánk” mert már nem bírják elviselni az elnyomást.

De ez nem ment fel attól téged, hogy te is tegyél valamit magadban, hogy megváltozzál.

Itt nem lehet hátrad?lni, “hogy végeztem, én már mehetek.”

Tudod, ha már beleharaptál az “ALMA-ba” akkor rágd át magad rajta mint egy HERNYÓ, hogy PILLANGÓ lehessél, mert különben megforgat a “b ?rtáskás” Krokodil…

-link-

meg, hát folyamatosan változunk, nézd vissza magadat…csak 1/2-1 évet, azért ez jó, nem igaz?miért kell mástól a meger?sítés amikor Te vagy magad az igazolás, hogy a változás folyamatos?
-link-

Ki vagy te rejtélyes utazó?

Csöppet sincs: JÉZUS – IESUS

a legjobb bejegyzés a Krónikákban “a Legyetk jók ha tudtok” film-dal idézet volt…

én ehez csak annyit tennék hozzá…ne ostobán mint eddig (Up to you – t?led függ!)

Valamit tettem, amit tudtam…ez neked lesz fontos.
Engem speciel nem érdekel, hogy mit gondolsz err?l az egészr?l.

Én csak idehányom a linkeket – “logikátlan” sor-rendbe…

Jézus…elolvastad figyelmesen az ÚJSzövetséget egyszer is?

és a Koránt?

55. szúra ( Erszébet liget “E” betü fent)

“cselt sz?nek, én is cselt szövök” 86. szura

nem vagy egyedül, de ez nem TV szoba az Aranyág pihen?ben…