Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
zplus wrote

elt?nt az el?z? beirásom,nem baj,már megvan..

kérdés: a szintek és az állatok (egy Dali-kép ugrik be a gránátalmamagtól.. tigrisek.. jó nyom? )

Igen.

Akkor legyen teljes.

Tudatos tigris lélek szintje…
-link-

A Hal szája, na ehez további tudás kell.
Féreglyukakon közlekedik a lélek (Donnie Darko, Herkules rajzfilm ezt nézd meg nagyon jó az egész : Hulla Hopp jelenet -febt az 5-ös jel közben)…képzelj két csövet amint végeik néha összeérnek, néha nem…”mandula alaku féreglyuk kapu Jézus középkori viaszpecsétek…metszet alakú azért mert mozgás közben van – zárul és nyilik.

Nézd meg Amadeust a karikákkal
-link-

Karikák metszete: MasterCard logo metszete (rugby labda) , Hal forma a metszet…felállítva…érthet??

Tehát a Halszájból érkezik a tudatos, “harcos” természetü (akit nem lehet “csalóka” kígyó-napfénnyel (Guernica lámpás szem) megvezetni mint a Majmócákat).

A gránátalmát már tudod… a repedéssel, keresd meg Boticelli gránátalmás Sz?z Máriás képet a Kis Jézussal…mutatja a 2 es kaput a kezével. Két Újj – 2. kapu – arany középút (Új – Újj – ez is Egyiptom majd beszkennelem, beszart a gépem.

Törekvés Vénusz – Sz?szMária felé…

a puskaszurony jelképes…a teremt? búrájának 9.II kapu – ez a piros színcsík átszakítására – Eye examination chart (lásd Unikornis szarva is…tudatos “harmadik szem”)

– a 69- azaz 7-8 az szint zöld fehér piros…Egyiptom óta létezik mint szimbólum.

szerintem érted már miért kell a magyarokat kiirtani…és megint ne zsidózzatok, kérem.

Tegnapi linkelt Orbán beszéd…és most megint nem jobb meg baloldaliságról van szó…miel?tt elkezdene ez irányba kattogni az agyatok.

A magyar Himnusz az emberiség himnusza ha érthet? vagyok..

*** A vadállatokról még:

?Megformálták.?

-link-

és ez is tetszeni fog:

fent látod a piramisokat, és a szemet?
-link-

Tudom ez tömény volt.

Na innen már nincs visszaút.

Mostantól megváltozik az életed és ebben kell majd helytállni, mert minden festmény és zene, vers és reklám beszélni fog hozzád a többi ember meg hülyének fog nézni, de azzal ne foglalkozál. Ez az 5dik dimenzió hangos látvány könyvtára mely beíratkozásra ösztönöz.

Küzdj és bízva bízzál!