Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
PakalZ wrote

Valóban a világban semmi érdemleges nem történt az elmúlt 6 hónapban.

-link-

Minden rendben van. A statisztikák megnyugtatóak ügye?

Szerinted azokat ki állítja össze?
Konkrétan 3-at simerek, hogyan készült, készül.

Semmit nem tudtok a világról amiben éltek.

“Szemrebbenéssel” hazudnak az arcotokba.

Órás csontvázak százait tárolják titkos tárolókban miközben széthintik a hamis képeket az óriáscsontvázakról.

Az indiánok barlangjaiban is rendívül sok óriás csontot találtak.

Azok a régészek akik nem tartoznak közéjük ez után hamar elhunytak általában szívrohamban.

Az embereknek soha nem volt szabad megtudni, hogy valójában egy a népek közé vegyült elit (NZT 49-) Anunnaki-ember keverékfaj és egy Hüll?-ember hibrid faj irányítja az emberiséget, irányította a kezdetekt?l fogva.

Persze ez nem volt igaz mindenkire, Platon, Dante, Picasso, Dali, Goya etc…mind tudták amit nem lehetett soha kimondani az embereknek.

Na, ezt írtam én is valamelyik nap, az óriás-csontvázakról. Hogy titokban tartják ?ket nagyon. Ezt én is tudom.
Elhiszem, hogy több százat találtak már bel?lük. És titkos helyeken tartják, rejtegetik.
Az interneten meg hamis, vagy hamisnak mondott óriáscsontvázak keringenek…
Szóval ezt én is tudom, mert többek közt az óriáscsontvázak kutatásával is foglalatoskodom. (Könyvekben is olvastam már róluk, sokat.)

A 19. sz.-ban Észak-Amerikában találtak sokat, f?leg az USA-ban.
A 20. században már titkosabban kezelték a felfedezéseket.

De szerintem, amit valamelyik nap Lüty? betett a chatboxba, óriáscsontváz — amelyet az Arab-félszigeten találtak — az sem hamis! Igaz, vagy 15 méteres is megvan… az Anunnakik meg csak 2.5–3 méteresek…. de akkor is valami óriási emberalak az. Nem masztodon-csontváz…meg még miféle badarságokat írtak róla ott.

Szóval, ÉLTEK a Földön régen óriások — effel?l semmi kétség!