Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
koborangyal wrote

Szusz , nem inkább tudatos teremt?kké válnánk ?

Pakal ! Hiszem , hisz nincs más út mint Jézus . De addig is , míg találkozom Vele mit tegyek , ha nem szeretnék még egy “körre” itt maradni ? Pilla is sokat próbálkozott míg sikerült neki . “Ép testben , ép lélek .” Kés?bb “Ép testben épp , hogy élek?”.

Akinek van lélektudata már most és a halála pillanatában van ereje elszakadni ett?l a világtól azt nem fogja tudni visszagörgetni Amadeus…akkor már látni fogod a kísér?idet akik átvezetenek a “h?vös” folyosón.

Ilyenkor hamis hangok is vannak akik visszahívnak de erre te már nem fogsz reagálni és nem a csalóka fény hív majd ezért kellenek a kísér?k (err?l is szól a Guernica kép a a gyertyát tartó Mermaid – Mária visz át…Az Unikornisnak beletörik a szarva saját testébe a képen a csalóka fény miatt…)

Mindenképpen Nézd meg Az élet fája c. filmet többör is mert nem vagy NZT49-es…minden benne lesz amire kíváncsi vagy.

Nagyon sokan át fogtok jutni, ebben biztos vagyok.

Én megyek vissza, mert szeretem a kalandot, meg állandóan “felidegesítetek”.

Korábbi életeimre emlékszem a halálaimra is, soha nem párnák között fejeztem be.