Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

A Szfinx amerre néz abból az irányból fognak érkezi:

30dik parallel…korábbi Bajezid oldalakon pontosan megírtam a koordinátákat, talán megint megadom majd egyszer, de ezek csak technikai jelleg? dolgok.

HOR a HORizonton

A Szfinx ék alakja és mérete a gépeik mérete, oldal alaprajza. Ezért olyan torz a szobor alakja.

A 30dik paralelen több nevezetesség is van, pl. keletre. Aki akarja nézze meg.

Volt korábban egy beírásom:

Az érkezésüket beletették a régebbi billenty?zetekbe.
-link-
-link-

Még a nap is pontosan meg van határozva.

El?tte az emberiség az Anunnaki emberek irányításával a saját védelmi képességét fogja felszámolni.

Számukra a rádióaktív sugárzás nem ártalmas.

Az iráni elnök , Putyin és az Obama is sólymokat vár…

Eutópa aranykészletének nagy része Svájcban van éjszaka szállították oda titkos konvojokkal 9 éven keresztül.

A korábbi IMF vezért ezért fogták meg a n?ügyeivel mert rájött a szállításokra, hogy a FED készlete eltünt err?l a cikkeket is betettem korábban.

Szóval ez is hozzá tartozik a történelmünkhöz, a végs? id?khöz.

Cowboyok és ?rlények…nézd meg a filmet és figyeld a tanácsokat.

Ezek az írások nem maradhatnak itt sokáig.

Továbbra is a lelked a fontos!

?k is csak végrehajtók, hiába fejlettebbek hozzánk viszonyítva. Féregnek, rovarnak tartanak minket.
A végén a lelked szabad lesz ha megtisztulsz, ennyi elég nem kell mást tenned, nem szabad a túlélésért elembertelenedni, megváltozva kivetközni magadból.

Tudom ez az egész hihetetlen, de ez van ?ket várják az Anunnakik a Vatikánban Washingtonban, Londonban etc.

A Transformers 3-ben benne van az építészeti emlékek jelent?sége…

Ez az információ nem kitaláció és nem egyéni fantázia játék.

Még sok-sok festményben benne van ez az ék alakzat.

Nemsokára ki fogom törölni ezt az írást is.