Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
koborangyal wrote

Hiányzott az agytorna . Kicsit Baxinak érzem magam , de nem zavar , ha nem zavarok . Igyekszem felzárkózni . A szakmában , ahol dolgozom és okatok , ez utóbbit 8 éve , nem kifejezetten a Szürreál Tanoda .
-link-

nem csak neked írok:

érthet? érzés, de el kell mondanom, hogy 1000x többet érsz ezen tudások nélkül is mint én a hülye kódjaimmal meg az összes id? és dimenzió-térutazásommal együtt véve.

Én csak azt gondoltam jobb, hogy a félelemmel nézzetek szembe már most, még akkor is ha még nem látható és engedjétek át magatokon.
Nézzétek meg az Indonéziában az emberek arcán a rettegést pedig Ázsia más, értitek biztosan mit akarok ezzel mondani.

Továbbá amennyire lehet ismerjétek meg az emberiség történetét, mely a legszomorúbb történet amit el lehet képzelni.

Innen út, már csak felfele van.

A gyerekeknek szabad út lesz és er?s védelem alatt fognak átkelni “Ellah völgyén”.

Lesz segít?nk is egyénenként, de nem abban, hogy itt tovább csináljuk ezt az ?rületet.