Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Marsbéli Krónikák

a Marsot felismered…

-link-

Ebben a dimenzióban korábban a Vénuszon volt élet el?ször, (úgy tudom valami minimális és rendkívül egyszer? létforma még mindig van ott – hiába a h?mérséklet meg a nem oxigénhiány – de ezt nem tudom leírni pontosan mi az mert nincs rá megfelel? kifejezésem félm?veltségem okán).. az egyik Napkitorés bekapta az egészet.

A Marson is volt (és van élet) utóbbiról nem akarok sokat írni. Maradok a szimbólumoknál.

Utána a Föld… ahol az élet IDEIGLENES.

Ez a hármas a Háromszög…

és ha még emlékszel az Anunakikra és a trapézizére…

tehát figyelj jól, csak a formákra koncentrálj:

Ismétlés:

Bal oldalon be tudod rajzolni a trapéz háromszöget meghosszabítással:
-link-

BaL – Left (Leave – elhagy) múltid?ben Left

és itt is láthatod:
-link-

a lábát…Leg…láthatod az inváziójuk útvonalát is ahogy követték az élet kialakuálást és lehalászták azt.

F117 oldalnézeti formája ezt kifejtettem már…etc…Lólépés..Alice MadHatter kártya 10/6 vagy 70/6 kártya.

Ha nem hiszed (bocs, de ez utóbit leszarom)

Ha hiszed…még ezt is értened kell, hogy minden bizonnyal mindhárom bolygón éltél már csak éppen hol ebbe, hol abba a testbe kerültél karanténba.

Ismétlem a szabad választás hülye duma..szabad választása annak volt akinek egyáltalán feltették a kérdést a 4dikben ha egyáltalán feltették, hogy mi akarsz lenni…az 5dikben meg visszamész-e a majmokért? bocs majmócákért (Maugli jelenet).

Most eljött a kilépés ideje, én szóltam:

-link-

-link-

-link-

-link-

Magyarok:
-link-
-link-
-link-
-link-