Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Aki kíváncsi rájuk, itt bemutatja Lady Gaga…
a fejformájukat és mást is velük kapcsolatban…figyeld a kezét, a mozgását és a ruháját, szín.

Az írás jeleik ott vannak a felkarján
(a Legio c. filmben is az Angyal mellkasásra van tetoválva).

Az írásuk nem olyan mint a sumer írás, azt csak akkor csinalták az ottani embereknek.

Ebben a klipben ott van a Trapéz is…amikor pisztolyt formáz “Felfele”, a háromszög fülbevalóval oldalról.

A végén meg mutatja a fél Szemet.

Bármit is mondanak Lady GaGa-ra, nem gonosz és nem tartozik közéjük.

Azok démonizálták, akik nem tudtak, értettek semmit csak hirtelen észrevettek jeleket, ez a hisztéria meg szétterjedt az “ébred?k” között.
Ez most is tart ahelyett, hogy felismernék az egyéni
akarat és tudat er?sítését cselekvés által.

Olvassátok indián verseket, pontosan meg vannak említve.

Ezzel az er?vel Ady és Karinthy, Dante is lehetne illuminati szörny..olvastad a “Rózsaszín terror c. verset? vagy a Disznófejü nagyurat?, Disznók tánca…””

-link-

Amit tud ugyanabból a forrásból tudja mint Madách, Ady, Lovasi, Picasso, Dali, a barátom vagy én, de találkoztam én már kétkezi munkából él? gazdálkodóval is aki internet nélkül nyomja ezeket, már gyerekkora óta tudja.

Alapvet?en nagy gond volt az, hogy nem hallgattuk meg egymást, s?t röhögtünk egymáson, a gyerekeket sem értettük korábban és mindig bizonyítékot követeltünk, “majd hiszem ha látom…” alapon.

Hát most majd meglátjátok.

12960 év után egy teljes un. “civilizáció” pusztulása meg életszínvonal romlás kell ahoz, hogy elkezd?djön az ébredés…hát itt a “baj” vagy éppen a szabadulás.

Summer – Sumer – Nyár és utána az “indián nyár”.

Egyébként kevés ember fogja ?ket látni,bizonyos helyeket fognak csak rövid id?re megszállni azt izoláció után “kifosztják” – nekik mindegy mert utána úgyis minden pusztulni fog.

Más helyeken meg inkább f?leg drónokkal fognak találkozni.

Egyébként azért sem láthatóak rendesen mert “páncél” fedi a testüket – azonbelül nagyon sérülékenyek.

De ennek se nincs akkor jelent?sége, mert a léyneg a lélek továbbra is én annak utazása…

Középút (2) 9.dik Kapu
-link-