Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
matkom wrote

Végignéztem sok-sok sztréndzs szaundos videót, de sehol egy összever?dött tömeg, ámuldozó bámész csoport, rémült polgárok retteg? gyülekezete, stb… Na, szóval kissé furcsa.

Én három alkalommal hallottam. A közelemben lév?k rá se hederítettek csak amikor 3x rájuk szóltam, hogy figyeljenek. Utána meg nagyon csodálkoztak.

Az is érdekes, hogy egy bizonyos körön kívül egyáltalán nem hallani csak a körön belül.

Szóval csak mondani akartam, hogy a 3/4 részük hiteles. Sok emberrel levelezek meg vannak akiket ismerek a feltölt?k közül. Mert azóta rettegnek, pláne, hogy ismétl?dnek a hangok.

Egyébként aki volt katona az tudja, hogy ilyen a civil ember figyelme. Ezért van, hogy 1 cm-r?l üvöltenek a katona arcába (nem a szivatás miatt) utána sokkal jobban figyel a környezetében zajló dolgokra, hangokra , parancsokra, zajokra – lásd süvít? hangok. Láttam, mi van ha ezt nem teszik…3x is üvöltik, hogy “aknagárnát feküdj” akkor sem figyel oda vagy esetleg pofázik tovább.