Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
zplus wrote

eszembejutott ma az egyik (régi) kedvenc játékom és rákerestem:
-link-
a másik örök kedvenc (azóta már sorozat: 1-2-3-New Vegas):
-link-

(valami kavarog bennem – a linkeket át kéne nézni: a Fallout szinkronszinészek listája lett gyanús,mivel a többi adatot kb.ismerem. nem tudom elmondani,csak érzem)

a fenti linkekr?l jöttek az alábbiak (ha segit,nem biztos)
-link- – az els?r?l
( közben meglett ez a link mi felé vezetett: -link- 73másodperc)

-link- – a háború sohasem változik mondás szinkronszinésze

-link- – a zenéjére emlékszem
a zeneszerz?: -link-
innen egy ugrás: -link- – ez pedig visszamutat az els? játék linkjére (augmentations)
azóta már van új része a játéknak:
-link-

A-REPO men …Deus Ex Machina – Autós jelenet: láttad a Donnie Darkót?
ha nem , mindenképpen nézd meg.

Annyi “tanácsot” adnék, hogy ne gondold azt, hogy ami megmutatja a Mátrixot az gonosz…ezek a kivetülései a Mátrixnak…ezek figyelmeztetnek a veszélyre és a valóság nem-valóságára, hogy átemeljen rajta. Közben szól hozzád a Rá-DIÓ is ezt már látiom, csak maradj szemlél? és közben gondolkodj tegyél változtatásokat, a felkészülésért és közben helyt kell állni 3D-ben is.

Arra is vigyázni kell szerintem, hogy jól kezeld ezt mert “belefulladhatsz”
mert szépen rájössz, hogy az egész életedben ezeket a fiygelmeztetéseket tették eléd és közben ez ijeszt? lehet és azt hiszed, hogy a gonosz mutogatja ezeket.

Iylenkor vedd el? az érzéseidet és nézz meg egy Al Pacino-t vagy a Taxisoför f?szerepl?jét vagy a Dr. Genya filmek színészeit a III (?) az biztos, hogy az utolsó rész elejét, hogy ki “cigánykerekezik”. Szerinted gonosz emberek ezek? Hallgass a szívedre.

A Mátrix addig hatékony amíg nem látod a szövedékeit, utána már szart sem ér, mert tudni fogod, hogy aki neked támad nem ellenséged csak nem tud err?l az egészr?l szart sem.

Az RTL kKub m?soraiba is beszól a Ra-DIÓ még a leggagyibb sorozatba is. nem mondom, hoyg nézni kell, de mivel az emberek többsége már azt sem tudja mi az a Jézus meg a Húsvét, meg már a Karácsonyt sem értik (Amerikában Santa Claus-van f?leg meg pulyka) ezért valahogyan hozzájuk is el kell juttatni valamit valahogyan.

Én meg sajnálom, hogy direkt vagyok, de tényleg kevés az id?….mondja a fehér nyúl Alice c. filmben…