Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Részemr?l javaslom ezt a filmet.
Ez a sorozat és a csapat számomra, meggy?z?désemb?l mondom, hogy hiteles.
A magyar verziót meg kell keresni valahol megvan.

-link-

Nem érdemes megint általánosítni a titkosítással kapcsolatban.

Én sem mondtam el 17 évig a feleségemnek a találkozásomat velük és a repül?s múltamból tapasztaltakat.

Az emberi elme és a hétköznapi dolgozó ember nem bírta volna elviselni a tényeket és minden rendszer káoszban fulladt volna.

Mert a helyzet sokkal vadabb mint azt els?re bárki gondolná.

A katonai repüléssel kapcsolatban elmondanám, hogy rengeteg repöl?balesetet okoztak a repül?bemutatókon és volt amikor a pilótát is “kiszedték” a fülkéb?l.

Egyértelm? volt számunkra, hogy itt felderítés folyik és nem békés szándékkal.

Itt most azokról beszélek akiknek a 12.000 évvel ezel?tti földi (teleport) bázisait megmutattam nektek és akik megjelentek Szent Pétervár felett 3 napon keresztül többször is.

Ma már minden nap tapasztalható megjelenésük a városok felett drónokkal, szondákkal.

A fake invázió elmélet egy faszság, megint duplacsavar csapda, ez egy ?srégi technika.
12.000 éve irányítanak itt mindent.

A legnagyobb gondot azok a katonai egységek jelentenék számukra akik egy id? után önállóan leválva a központi irányítástól önvédelemb?l reagálnának, azt már nem lehetne Washingtonból öltönyös Anunakiknak leállítani.

Ezért is kell WW3-at generálni egy sz?k, beteg csoportnak, hiszen ez lesz a beszállókártyájuk.