Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Helo Leo!
7UP!
-link-
1-6 ról 9-re!

A lélek ?rz?k…?ket vértben és sisakban ábrázolják:

-link-
-link-

Neked csináltam ezeket a képeket mind Párizsban, Prágában meg mittudoménhol…meg másoltam ezrével.

-link-

Nézd végig ha érdekel az eddig olvasottak után…tegyél saját felfedezést…

Igen majmóca, ahogy mesekönyvekb?l, filmekb?l és az épületek tetér?l és a toronyból…onnan vettem ki nektek…mert van szemetek de nem láttok, van újjatok, de nem számoltok.

Paranormál oldalra jártok és foylamatosan kételkedtek már már görcsös ragaszkodással meg azt hiszitek, hogy valami önelégült szektafasz vagy mifasz vagyok, mert állandóan a másikba turkáltok és azt akarjátok tudni mindenáron ezt ki mondja?

Simon Mágus: ha a TV meg a gazdag ember, vagy a katedra (rális) mondja és kedvesen, elhiszed, ha egy embertársad, már nem hiszed. A m?vét 2009-ig nem fordították le csak a Black Ops közösségek ismerték szóról szóra..a végs? id?kr?l szól sok tanáccsal…kairói múzeumba most tették ki ha nem égett el közben.

(Miért nem a fürge újjakat olvassátok?) de közben nincs emléketek, miközben van, csak kurvára nem akarsz emlékezni mert így kényelmesebb és nem akarod érteni Madách ot meg Dantét-Babits (elrejtett kódszavakat korábban – dölt betükkel..Hoppá), mert lehet, hogy szavanként kéne értelmezni az megint fárasztó, mint megállni, felnézni és elgondolkodni egy ház homlokzatán.

Miért lettem repül?gép ?rült másodszor? mert korábban távolsági bombázón szolgáltam…és lel?ttek Berlin felett mint a szart, úgy csapódtam össze vissza, és miért írtam indiánokról könyvet?

és miért tudom az Anunnaki SU-SHAR-ok alakját?

ennyit a szófosásról – mert tudom néhez most az erd?ben- meg rólam…rólatok.

Tartom a kaput…és Runaway!

Tudod, a Hat(tyúk) tava!

-link-

szintén “West a nyugati kapu énekli” Jézus sétál!

Novemberig még sok csomagot kell leadnod…

Guns and Roses november és es?…

és hogy mit gondolsz rólam? jót? vagy rosszat?

le- sza- rom.

Keresd az utad…

a Plus Ultrát fentr?l megkapod…keresd a pillanatot vissza amikor elkezd?dött az ébredésed, egy 3n3rgia kapott el… csak nem vetted észre…

Non-Non Plus Ultra…Dali után szabadon.