Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

jag
Felhasználó

Hogy is kezdjek bele… remélem PakalZ is látni fogja majd…

Mióta elkapott az En3rgy, úgy nyár közepe tájékán, nagyon nagyot fordult velem a világ…. Egy szép nyári napon, véletlen rábukkantam erre a videóra:
-link-
Ezzel indult minden. Hirtelen jött a semmib?l. Nyitott lettem hirtelen minden illuminati meg freemason dologra, és elkezdtem kutakodni.
Átolvastam rengeteg oldalt Pl: Vigilant citizen, Secret arcana stb…
megnéztem rengeteg videót Youtubeon, és örültem, hogy magyarok is érdekeltek a témában. Habár, szomorú volt látni a videók kommentjeinél a heves vitákat, arról hogy ezek igazak, vagy sem.
Én megjegyzem, sose tartoztam a heves ellenz?k k?zé, meg sem azok közé kik mindent bevettek. Maradtam csak a középúton.
Ezután találtam rá erre a jó kis oldalra, és észrevettem PakalZ-t írogatni a chatbox-ban érdekes dolgokról. Majd megnyitotta a krónikáit is. A mostani bevallom már nem is tudom hanyadik krónika, de azt tudom, hogy mindent elolvastam, és minden rohadt videót megnéztem.
? videói tetszenek legjobban: F?leg a Ship officer Romance-ok.
-link-
Ezekre a videókra nem lehet azt mondani, hogy hamis dolgot mutatnak, vagy bármiféle káros dolog lenne bennük, még a zene is a helyén való bennük… Ezért nemszeretem az illuminati ébreszt?s szarokat, amik alá szinte mindig valami ijeszt? zenét pakolnak. Az újonnan ébred?ket sajnos ez így könnyedén elrrettentheti a további fejl?dést?l, miközben nincs semmi félnivaló.

Szóval ott tartottam, hogy szinte minden belinkelt dolgot átnéztem és azt kell mondjam, hogy ezután a kb 10 hónap után, hogy megérte bizony. Bevallom én sem akartam elhinni, azt hogy mi fog történni. Szerencsére legy?rtem már ezt a félelmet, de mindig van még mit fejld?ni.

Az az igazság, hogy mikor látod, mennyi rossz is van valójában a világban, és be is látod, hogy ez így van, akkor el fogod kezdeni várni a végét ennek az egész szarnak….
Igen, én nagyon várom, furcsa ezt kimondani, de így van. Néha már nemistudom, hogy fogom kibírni addig, annyira vágyom el innen.(El?bb-utóbb mindenki így lesz ezzel…)
így 17 éves koromra már nagyon sok csúnya dolgot láttam. Sajnos rémképek is gyötörnek.
És nem utolsó sorban ugye azt is tudom már, hogy valaki nagyon vár engem…

Azt megkell említenem, hogy szinte mindegyik?tökben kialakították már 1 fajta mentális blockot a többi emberrel szemben. bennem is.
Néha nem érzünk egyet a másikkal…
Amint ezeket a falakat lebontod magadban, akkor azonnal meglátod teljesen idegen emberekben is a jót. Nem ellenséget fogsz bennük látni, vagy riválist, mert ilyen nem létezik.
Ez nagyon nagyon jó érzés.

Szoktam játszani 1 játékkal neten, más emberekkel eggyütt(fiuk,lányok vegyesen), és közben ugye szoktunk beszélni mikrofonon.
És a beszélgetések után mindig rámjön az az érzés, hogy rohadtul sajnálom és szeretem ?ket….meg mindenkit. Közben van közölük, aki 1 szép szót se szólt hozzám, de még így is.

Annyira elmondanám nekik azt, amit én tudok, de tudom, hogy csak többet ártanék nekik…

Ilyenkor van az, hogy majdnem sírni tudnék értük, még férfi létemre is.Pedig nem vagyok érzelg?s.

Csak azt tudom tenni, hogy imádkozom a Sz?z Máriához, hogy vigyázzon rájuk…

Jól esett végre leírni mindezt, mert már majdnem bele?rültem abba, hogy senkinek sem mondhatom ezt el.

Amúgy olyan másfél hete igazán nyakon csapott a Plus Ultra és azóta forog velem a világ megint. Jó érzés.

Mindent egybevéve:
Nemkell félnetek.
Van remény mindig.
Ez nem a vég.

Ez tetszik!
-link-