Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Május 35-e… (535)

Ébreszt? mese!!! nem csak gyerekeknek

Most konkreten mérges vagyok…így a dolgok vége fele…

ízelít?t akartam nektek betenni ebb?l a “gyermekregényb?l”…

-link-

3 hónapja még lehetet olvasni a MEK en online…ma már nem lehet

-link-

benne van Petrezselyem Pepita kislány (kocka 8*8=64 DNS struktura)

benne van a 101 pl. = 10.1 métert dob Nero vagy Napoleon, (mindegy) vasgolyóval…

a görkoris ló ?:

lent a lovak…3 ló Delta szöget ad…a sakkban is innen került L lépés síkra téve (Euler szög… a horizonton – HOR a Hor-izonton fog megjelenni – Nava f?hajó)
-link-

szóval az író Leo-pard aki értettek jött vissza mint Al Pacino, Dante, Dali meg Lovasi…

ez a könyv 2 óra alatt elolvasható… most sokat segítene…benne lenne minden..pl. a szekrény átjáró

nem véletlenül tünt el a MEK r?l ebben biztos vagyok 3 napja határoztam el, hogy megelmletem nektek..

amikor 3 számot láttok így kell összeadni:

Május 35.
5 + 3 + 5

5+3= 8

3+5= 8

8*8= 64 DNA

a Pepita kislánynak holland az anyukája és ezért sír… tudod “holland hedonista kohász” – Anu (Anyu – az els? szül? anya) és Apsu (Apu)

Nethjer jel = Nether – Netherland szójáték hangokkal

Az író tekintetéb?l látjátok kinek az oldalán áll, f?leg a gyerekver? szülök fejezetb?l rájössz:
-link-

ha valaki talál forrást segítsen a többieknek és tegye fel ide feltétlenül ezt a regényt olvassátok el… érdemes.

innen a van a szekrény-átjáró meg a szekrénymesék:

-link-

van ott egy rózsás kép.. egy Félmellü n?vel…meg Delta kartartás…régóta nem viccelek, ebben sem…

Világszabadság! a lelkek szabadsága!

Forradalmak árán is!