Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

baloghrp
Felhasználó
amazon wrote

UFO
-link-

-link-

Aliens:

-link-

Péntek, május 4, 2012 A NASA tudósok meger?sítették, hogy a Nibiru bolygó ütköznek a Föld júliusban 2012. :Z

-link-

Garbage – -link-

Sziasztok!

Nos,eddig számomra nagyjából világos a”dolog”.
Kb.450 ezer évvel ezel?tt érkeztek az anunnakik a Földre aranybányászat céljából.A kés?bbiekben létrehoztak minket”munkásokat”Homo erectus-Homo sapiens-

Azóta tulajdonképpen egyfajta karanténban élünk
amennyiben jól értem?!Most pedig ismét közeledik az id? a ciklus vége,a kataklizma,mint anno az özönvíz Utnapistim története alapján.Csupán el?tte viszik az aranyat az”Istenek”ebben a játékban a kollaboráns emberek/vezet?k is szerepet játszanak.

Viszont általad is szóban forgó Nibiru-A bíró-A találkozások bolygója-Az”Istenek lakhelye”mikor érkezik?Mikor lesz látható,ha egyáltalán látható lesz?!Ezt a részét sajnálatos módon részemr?l nem értem,ugyanis az anunnakik eljövetelét mindig ehhez az égitesthez kötötték a sumérok és az ?si írások.(12.bolygó Zecharia Sitchin)könyve is ezt igazolja.Félreértés ne legyen,nem kérd?jelezem meg az itt leírtakat hiszen én is olvasom a krónikákat!Csupán ez a része az eseményeknek számomra nem tiszta mondhatni.Amennyiben valaki segítene ezt tisztázni az roppant jó lenne!Annak a személynek el?re is köszönöm 🙂

Tehát az elkövetkezend? események el?tt érkezik a Ni-bíró-Nibiru-A szárnyas korong?!Netán teljesen más történet eme égitest ebben az eljövend?”ítéletben”?!

Röviden:Lesz két napunk ahogy az ?si iratok/k?táblák említik avagy sem?!
🙂