Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

baloghrp
Felhasználó

Kedves Juliet.

Köszönöm.Tavaly már láttam ezt a videót,Rostás Úr nem éppen abból a szempontból közelíti meg a Nibirut ahogy azt Sitchin tette.Részemr?l én hiszek a sumérok írásoknak,?k bolygóról beszélnek a találkozások bolygójáról tehát egy égitestet említenek.Er?sen kétlem,hogy félrebeszélés lenne.A probléma az miszerint itthon már annyi variációt említenek,hogy az ember nem tudja mi az igazság.Én ezért is tartom az ?si sumér írásokat autentikusnak,ehhez az égitesthez pedig szorosan kapcsolódnak az anunnakik hiszen állítólag ott élnek/onnan jöttek az alkotók/teremt?k.
Ezért sem látok teljesen tisztán ebben a témában,hiszen ez a 12.bolygó fontos tényez? a témát illet?en legalábbis szerintem.?szintén szólva én hiszek a”mesterséges”teremtésben és a jelenlegi mátrixban is.Viszont ezt az említett tényez?t nem tudom figyelmen kívül hagyni(Nibiru)ugyanis az ?si sumér írások(is)igencsak fontos részként kezelték.Rostás Úr videója érdekes,de ellentmondásos a sumér feljegyzésekkel.Akkor mégis mi lehet az igazság a Nibirut illet?en?A sumérok és Sitchin és tévedett?Nincs ilyen bolygó?Nem is bolygó?Nos,én erre(is)keresem a választ,de mint már említettem én hitelesnek tartom az ?si írásokat.Említhetném az Enuma Elist is…..csupán azért tettem fel a kérdést mert itt ezen az oldalon láthatólag ez a téma is adott,és talán több információt kaphatok a találkozások bolygójáról 🙂

Lehet csak engem érdekel ennyire ez a része a történetnek,remélem ebben az esetben ez nem gond?! 🙂