Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Juliet
Felhasználó
zplus wrote

PakalZ wrote

meg elolvashatjátok az összes agybefolyásoló 800 km hosszú írást is abból nem érteszsz meg semmit

A metafizikai világ így kommunikál velünk…kezdetek óta…a jó és gonosz is.

“A lélek képekben lát.”
Arisztotelész

Amíg ezt a mondatot nem érted meg, feleslegesen hisztériázol. Inkább azt figyeld mit közölnek.

Az MK Ultra meg Phoneix program nem ugyanaz amit itt olvasol.

nagyon sok oldal (honlap,szerz?,etc.) félremagyarázza a szimbólumokat, és mindenhol a Gonoszt (meg zsidókat) látnak.. legtöbbször nem is próbálom már megfejteni a szimbólumokat, egyszer?en csak átengedem most már magamon-mint egy sz?r?n-és ami lecsapódik az.. jó.. 😀

legnagyobb melléfogásaim-ne itélkezz..- Lady Gaga és az az ufóképeket röptet? DJ.. azt hiszem Tiesto..
(szerintem irj róluk, mire figyeljünk.. tudom,mindenre-mert a részletekben lakozik..)

zplus: ugyanígy érzek én is. A zenelejátszóm tele van azokkal a számokkal, amiket itt berakosgattok. Én is el szoktam bizonytalanodni, amikor egyik másik kedvenc el?adómról olvasom, hogy alkoholisták, szétdrogozzák az agyukat, sátánisták stb. De már engem sem érdekel, ahogy írtad, átengedem magam a zenének.
A versekkel, regényekkel is hasonló a helyzet. Gimiben azért nem szerettem az irodalmat, mert megmondták, hogy egy-egy verssel mit is akart kifejezni a költ?. Sokszor teljesen másként értelmeztem az egészet, mint ahogy az elemzés szólt.