Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
PakalZ wrote

Az a helyzet, hogy a Nyúl Gödre még ennél is mélyebb.

Bármelyik status-ban egyébként elegend? lenne
i.am.that.i.am fenti képe.

Az lesz a legnehezebb amikor végre valahára mi er?sek leszünk és majd látjuk magunk körül a “gyengéket”.

Sokan papok lesztek majd, illetve bárkib?l lehet pap és lesz is. Majd meglátjátok.

Készüljetek fel a legrosszabbra és reméljétek a legjobbat, a Hazatérést.

beteszek két linket.

Ezekhez a helyekhez emberáldozati gyilkosságok kapcsolódnak nagy id?eltéréssel.

A dolog azért nehéz, mert a kicsit is vizsgálódó ember fiygelme és indulata azonnal egy felekezet, nép és egy vallás ellen irányúl.

De már mondtam ez a legnagyobb, legravaszabb csapda. Nem emberi faj a fajon belül, ennyi és ?k is szánalmasak. Minden népben ott vannak.

nagyítóval kell:

-link-

Már említettem, hogy a semmib?l hirtelen jött latin és angol nyelv nem emberi alkotás eredménye…szilárd gematria rendszert alkot más titkos kódnyelvekkel amit nem csak itt a Földön használnak.

Az a helyzet, hogy az országunk angol nyelven mást is jelent.

A betük jelentésének nagy részét korábban már elmondtam.

H-U-N-G-R-Y

ezek a legfontosabb jelek, ráadásul egyetlen országnév, ami “H”-létra betüvel kezd?dik és az összes kulcsjel benne van.

nem véletlenül kaptuk az “átkot” meg a folyamatos ütleget…

a nyelvünk egy kulcsrendszer.

Kössétek fel a gatyát és er?södjetek lélekben.

A hazai lelépett meg nem lelépett elitre nem számíthattok…a legsúlyosabb b?nt követik el embertársaik ellen.

De ne gondoljatok rájuk gy?lölettel.

Buták, ostobák és szarrágó hétszilvafás majomseggek.

Nagyon rá fognak fizetni, inkább sajnálni lehet ?ket.

“H”

-link-

van más jel is a térképünkön ehez kapcsolódva…de azt majd talán máskor…

Igaz! Igaz, hogy “sokan papok lesztek majd”, szóval amit írsz PakalZ!
Én már régóta érzem úgy néha magamat, mint hogyha pap volnék … Pedig, csak egy átlagos ember vagyok… Szóval, mindenkib?l lehet itt pap, ahogy mondod! Igaz!

(Pedig, azt mondanom se kell, ugye?, hogy én hivatalosan nem vagyok pap! Bár egyszer, még vagy 8 éve, bementem a Központi Antikváriumba, és az eladón? mikor meglátott azt mondta “Dicsértessék a Jézus Krisztus”…) 🙂 😀 🙂

Én ráéreztem csak egyszer?en arra — de már régen! — hogy ezzel az “U.F.O.-s témával”, ezzel érdemes lesz foglalkozni a közeljöv?ben … Tehát most …..

Gondolok itt most a Természetfölötti jelenségekre, és, “Amire nincs magyarázat”… (egy jó könyvnek a címe is ez volt 1990-ben.)
Mindenkinek ajánlom ezt: Természetfölötti Jelenségek Atlasza. (Egy színes, nagy könyv 1991-b?l.)