Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
jag wrote

Már 3 napja zsinórban:

117,118,119 911.811.711

mindenhol.

ezt She csinálja és nem Dr Genya ne félj t?le…
fentr?l beküldi a Mátrixba…átszövi rajta feléd…ez meghívás, hogy vedd komoylan…és nem kell beleörülni…illetve csak nyugodtan.

a következ?t szoktam csinálni…elkezdek gondolkodni egy vonalon és felteszek egy kérdést pár sec. vagy annál rövidebb id? alatt bevág elém a semmib?l egy Audi megfelel? rendszámmal, vegy pl. minkét ellentéses oldalon, de egy síkban látom a köv. ua. a kódot…

a másik világban is amit látok feltehetek kérdést..mindent innen tudok amit elírok nektek…a barátommal is She kötött össze…azóta is szimbólumokban kommunikálunk és csinálunk filmeket nektek….

és van, hogy meger?sítést kérek…ugyanúgy érkezik nagyon gyorsan…

a cégnél lév? képeket nem is mutatom meg…

aki ezen kacagni akar akkor hahotázzon nagyon…megéri az aranyér…

Sorsügynökség…

én találkoztam kalapossal/okkal…

egyszer majd elmondom, ha lesz egyszer találkozó…leírni képtelen vagyok…

a tét Gigászibruttyó méretü… rengeteg lelket kéne elérni…
az egy misszió mert ami a többiekre vár az elmondhatatlan…

ez a súly amit nehezen bírok.

**

A n?i hangot…tudom dugás közben jó hallani én is imádom, de van más jellegü hang is…meg jázmin illat…is lehet érezni annak aki közel jutott az 5dik hez.

nem csak számok jönnek, látjátok zenékben 1 sec alatt találom meg nektek a linkeket ez nekem nincs összeállítva sehol…

nem tudtam el?re mindent frissen linkelek kezdetekt?l, bár néha ismétlem…

Korán…

“…cselt sz?nek, én is cselt szövök…”

BármilYen entitással találkoztok bármikor ami els?re iJeszt? vagy undorító mittudomén…ne féljetek t?lük.
HA TÁMAD HARCOLJATOK, HA FÉNYT BOCSÁJT KI NE NÉZZETEK BELE.
Ezek arra készülnek, hogy kíváncsi leszel el?ször és/vagy összeszarod magadat.

A lelketek halhatatlan és fejlettebb he végre felkel a fagyi mellöl, annak nem kell ?rhajó meg fotonfaszom hajtóm?, hogy beutazzon galaxisokat (látni fogsz mindent és gondolkodni fogsz majd test nélkül), …az a baj, hogy állandóan térdre rogytok a fejlettebb dolgoktól…