Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Kieg:

az orrvérzéses történetb?l és a bazinagy fénygömben repülésb?l összeségében pozitív dolog maradt meg anyám almondása alapján…anyám is jól élte meg a dolgokat

apámon inkább segített, hogy törölték az agyából az egészet, mert ?t nagyon megviselte a féyngömb jelenés és amit mutattak nekik…mármint a Földet nagyon magasról amikor kinyitották nekik a “fényfalat” egy id?re mint egy ablakot…?k meg álltak a semmiben és nézték bazimagasról a Földet és közben egymás kezét fogták apámmal…meg azt mutatták nekik ahogy másik kurva nagy fény?rhajóval…anyám így mondta hogyan hagyják el a Földet…ezt mutatták meg és magyarázták a szüleimnek.

Szerintem ha nem törlik ezt az id?szakot a fater emlékeib?l akkor megzavarodott volna.

A testvérem is látta a bazinagy fényt, ? becsukta a szemét, úgy is látta, de hangosan és folyamatosan imádkozott és remegett a félelemt?l…másra nem emlékezett.

Én meg semmire nem emlékszem csak a fényre utána meg anyámra ahogy felkelt izgatottan a szobámban nekem meg úgy fájt a fejem, azt hittem szétesik.

apám akkor még beszélt utána közvetlenül az egészr?l anyámmal együtt, nagyon izgalmas volt az éjszaka, meg kimentünk az utcára pizsamában…akkor már sokan kint álltak az utcán mert hallották a robbanásokat és látták azt az ablakokból, hogy a házunk egy kurva nagy fénygömbben van benne.