Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
koborangyal wrote

Zsolt wrote

Nem tudom valós-e?
Annyi bizonyos látszólag igen meggy?z?.
Two suns?
-link-
-link-

“Természetes optikai torzítás.” , mondta egy fotós barátom . 🙂

Nos. Ezzel kapcsolatban, és azt a sokszor leírt álláspontomat mondom most is, hogy a Nap mellett az a kisebb Nap, ami kevésbé fényes — az a Nibiru! Nem ismerek a fényképezés technikáját annyira, de azt kizártnak tartom mégis, hogy “lens fire” volna, vagy optikai torzítás lenne. Az az optikai jelenség, ami a 2 Nap mellett mozog! Az persze a fényképez?gép ill. videókamera technológiája következtében van ott. DE: a 2 Nap, az igazi!

Én is betettem már sokszor ide a Paranormálra ilyen videókat, amin 2 Nap van: A Nap, és a Nibiru…. szóval én ennek az elméletnek a szószólója vagyok. Annak, hogy a Naprendszer kett?s naprendszer, és a Nap mellett a másik csillaga a Nibiru. De a Nibiru csak 3600 vagy 3660 évenként jön a Föld közelébe, szóval a Naprendszer bels?bb “vidákeire”. Elhalad a Jupiter és a Mars pályája között. Majd, távozik a Naprendszerb?l.
Arról lehet vitázni, hogy a Nibiru csillag-e vagy bolygó. Én csillagnak nevezem. De a hivatalos neve 10. Bolygó. Vagyis: “X Planet”.
Annyi bizonyos, hogy 36-szor akkora az átmér?je, mint a Földé. (Összehasonlításul: a Jupiternek 22-szer akkora az átmér?je, mint a Földnek. Vagyis a Nibiru nagyobb, mint a Jupiter.)

Ezeket nem én taklálom ki, hanem többször, több helyen olvastam, err?l, és az összegy?jtött információkból kialakult képet írtam le. 🙂

De azt vallom: Félni nem kell t?le !! Semmit?l! 🙂 A Nibiruval kapcsolatosan.
Mert emlékszem még, hogy kb. 10 – 15 éve olyan mendemondák kaptak szárnyra, hogy a Nibiru a Földnek fog ütközni és megsemmisíti. De ez nem igaz. (Állítólag ezzel a gyík Szürkék riogatták a Földi emberiséget.)