Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Virgin Mary

látod a “fehérhez” érkezik…
-link-

látod a fehérhez érkezik (azért választottak “albinot” hogy kihangsúlyozzák a “fehéret”…és a galamb…Columb-lélek csontváz)

-link-

a “másik szerepl?” is egyértelmü el is mondja mi a célja…

-link-

Világok harca…benne vagyunk és leszünk a s?r?jében.

Több diemnzió létezik és azokban számtalan “életforma”.

jelenleg egy “földi” statusban raboskodó léleknek els? feladata innen kijutni.

Ötödik pecsét ?ze Lajos monológ:
-link-

és akkor még nem mutattam és nem fogok semmit mi az “1000 cut China” -ról Kínából, mondjuk a kínai földesúr vagy a császár ?felsége megsértéséért. ne keressél rá a Youtube-on…ez kíváncsiság-önuralom teszt.

Egyébként Jézussal a megkínzása el?tt olyan f?zetet itattak er?szakkal, hogy a korbácsolás és a kereszten való szenvedés közben ne veszítse el az eszméletét.

Id?vonalak vannak az életfán…vannak akik számára az id? nem létezik és egyszerre belátják az id?folyamokat a másik dimenzióból, mintha te egyszerre látnál mondjuk 1000 filmet annak minden képkockáját…

így küldi be az információt Isteni sebességgel mindkét oldal (4dik és az 5dik dimenzió)…lehet, hogy már korábban megrajzoltál valamit életedben vagy mondtál vmit aminek értelme vagy felbukkanása most nyer értelmet.

Meg érdemes abbahagyni e gonosz-nem gonosz izgatott szemlél?dést. Tu. sokszor felesleges, mert nem fogja megmagyarázni aki jót akar tenni, de most látszólag rossznak érzékeled a cselekedetét, hogy most mit akar amivel kés?bb jót tesz veled.

Lehet, hogy holnap azért dobnak ki a cégt?l engem, hogy együtt legyek a családdal az utolsó hónapokban, mondjuk amíg még elfogadják a bank kártyát a Hotelekben menjünk egyet még majusozni, nyaralni vagy egyszer?en legyek együtt többet a srácokkal még egy kicsit. (Az élet fája c. film)

Sose nem lehet tudni.

Ha nem kerülök börtönbe 19 évesen akkor soha az életbe nem tudom magamat összeszadni azokban a helyzetekben amik utána következtek az életben kint az “un” szabad világban.