Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

címzett nélkül:

…az anunnakik is fels?bb akartból jöttek létre DNA manipuláció útján, tu. ?k is hibridek…

Erre utal Z. Sitchin is a m?ve elején…

mint mondottam Prometheus kertje b?velkedik különböz? kreatúrákban.

mostmár jobban érthet? a m? címe:

“Az ember tragédiája”

nem kell ehez nagy tudás meg sokat olvasni, csak nézz végig ezen a bolygón mi történik vele.

Azonban mint említettem a Plus Ultra segítséget nyújt folyamatosan a “vértisztításban” nemzedékr?l nemzedékre történt az ébredés…fokozatosan. Reneszánsz, emberi jogok, gyerekmunka, n?k helyzete…etc.

A Galaxis utikalauzban a vogonok az anunnakik talán már írtam…úgy adminisztrálnak viccesen írva ahogy Tigrea linkjében látod…

err?l szól a TERV is.

11.01-11.09
illetve inkább 11.01-11.06.

mert 11.7 már másról szól.

Az Anunnaki ANTI-NWO youtube videók hasba akasztó direkt megtévesztések…

vannak “ébreszt?” anunnaki hibridek szintén akik teljesen megtévesztik az embereket különböz? mozgalmakkal. Önleleplezéssel hamis beakasztós szöveggel kvázi egy új hamis utat nyitnak a tudatban.

Az eltér? DNA állománnyal és NZT 47- es agyképeséggel rendelkez? saurian anunnaki-ember elit hibridek egy több évszázados kódolt parancsot teljesítenek.

Ahogy az illet? mondja: “örököltem”

-link-

az elit kézjeleit , aláírásainak jeleit meg kb. már 1000x láttátok a linkekben.

Az anunnaki faj elpusztul ha ezt a rendszert nem tartja fenn. nyerss anyag és “sikító energia”, mint a gyerekfilmben. Ez így van kitalálva.

Az inváziós területeket izolálni fogják és ki fogják pakolni emberestül-aranykészletestül.

Még a nagy Bada Bumm el?tt. Ez már megtörtént egyszer (nem egyszer).

Az 5dik dimenziót ne értsd félre a nagy Bada Bumm isteni akarat.

A tét a lélek útja, ehez kapsz ébreszt? segítséget nem ahoz, hogy a 3 hónap múlva jüan alapú pénzrendszer hülyeséget elhiggyyél…

,mert nem tudod mir?l beszélsz amikor Kínáról gondolod, hogy megmenti a világot – Kínai anunnaki piramisok -azt hiszed Pekingben nem hibridek csináltatták a Kulturális vérszar kínzásokat? a nylít utcán.

Meg javaslom a Bodies kiállítások “bábuinak” szemvonását megnézni…ismerem a technológiát…a szörnyüségekt?l 3 napig hánynál a sarokba álmatlanul.

ekkora faszságot még életemben nem olvastam ami mostanában terjed a neten az új gazdasági rendszerr?l…annak g?ze nincs arról, hogy ez a rendszer összeomlásra, tökéletes összed?lésre tervezett.

4 ismétlem átlagban 4 napi élelem van a háztartásokban…

Err?l szólnap az 1nm-es panel kamrák…
err?l van anunnaki tanulmány…KGB-s.

Capis?

Hülyeségek helyett.

Feladatuk, hogy WW3-al nullázák a Föld katonai védelmét novemberre és az emberek kivetk?zzenek maradék emberi mivoltukból ..ezt már 1998-ban egyeztette Peking-Moszkva és Washington.

Egyébként nem tudom, hogy a majom miért emberszabású…miért nem az ember majomszabású…ez csak persze poén…

Aki látta a Csatahajó sisak jelenetet az tudja mir?l beszélek.

Az egyetemek, a média, a gazdasággal együtt a teljes irányításuk alatt áll.

Erre találsz szintén videót ha érdekel, tudod Bartolome…