Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó

Hát, ezt én nem tudom biztosra elhinni — hogy a teremt? Isten n?nem? lenne …. /de a te hitedet tiszteletben tartom, PakalZ.! /
Mert szerintem annak inkább kétnem?nek kell lenni, mint az angyaloknak… vagy “nem nélkülinek”….
Vagy egy párosnak, mint pl. Istár és Enlil….
Az biztos, hogy az ember (Ádám) teremtésekor Mámi formázta meg a történet szerint az ember testét agyagból. (“Az ember földb?l vétetett”–földb?l lett.) Utána egy megölt isten húsa és vére lett az ember további alkotója — a monda szerint. (Gestu istené.) ( Másik változat szerint a “2 Lagma-istené”, vagy kicsodáké ….) És Ninhurszag, aki n? volt (és orvos, genetikus) alkotta, teremtette az embert, Ádámot. De Enki is benne volt. ? mondta, tanácsolta, vagy utasította, hogy milyenre teremtse az embert, Ádámot Ninhursag!

A MÁSIK:
Dr. Genya reakciója?

Hát; nekem mindenesetre mondtak olyat, mikor egyszer egy normális és kedves levelet írtam itt az egyik n?i tagnak — de nem írom már le, hogy ki volt az — mikor válaszolt rá, azt mondja: “Ne REAGÁLJ erre, Szpacsek, mert ezentúl akármit ami t?led jön, elolvasás nélkül törlök.” Mondjuk én nem is akartam reagálni vagy írni rá semmit, mert arra nem is lehetett! Arra a levélre!
De engem néztek ekkor Dr. Genyának :// :O az meg nem esett valami jól…. Bár ha Anu király a Dr. Genya akkor vállalom… 😀 :?? — de ha a Sátán, maga… akkor nem annyira lenne jó …. 😀 ? ennek az egész rossz, romlandó világnak sokak szerint a “teremt?je”… “Ezt a világot tulajdonképpen az Ördög teremtette, egy olyan pillanatban, amikor az Isten éppen nem figyelt oda” — szól egy idézet… 😐 (nem én mondom ezt)

Meg azt is írta az emített n?i tag: privátban: én “ne zaklassam itt a JÓNÉPET”! 😐 Na… hát ez meg micsoda .. ?? Szóval akkor én vagyok a rossz, meg az ellenség, meg a mittudomén micsoda ? Maga az Ördög? :O Vagy legalábbis lepaktáltam vele? Ilyen hülyeségeket azért nem kéne állítani még privátban se ! Még er?s érzelmi fölindulástól hajtva sem.
Már én sem tör?döm és foglalkozok vele, egy jó ideje. Hagyom az egészet. De tényleg nem kell a n?knek “elszállni maguktól”, mert ilyen volna a teremt? n?nem? Isten?? Remélem, nem! 🙂

És én nem provokáltam meg nem is szívattam senkit. Én nem kezdtem ezt az egészet. (Már elnézést.) 🙂
Szóval szerintem lehet hogy az igazi teremt? isten az 2nem?, mint az angyalok: teljes mértékben megvan benne a férfi és a n?i nem is, egyaránt.
Mint az “ISTEN” szó eredete is: ISTár és ENlil nevéb?l ered ! ! (Vagy ISTár és ENki nevéb?l!)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
De ez csak az én találgatásom — lehet hogy neked van igazad PakalZ!
Leírtam azért ezt is mert ebben is van sok igazság! Én csak egy jámbor jóhiszem? kutató vagyok. De azért nem hiszékeny. N?kkel dolgom még úgy igazából soha sem volt, meg nem is szeretnék gyereket! Ezért nem is kacsintgatok a n?k felé! Most sem! De az mindenképp túlzás hogy — eszerint a tag szerint — itt nem is lehet ismerkedni a Paranormálon egyáltalán, + én különben is dilinyós vagyok…. Nem, csak nem érdekelnek a N?K, mert sok rossz tapasztalatom volt már velük, és jó meg kevés! És nem is akarok, mondom, családot, meg gyermeket. Biztosan ezért van így, hogy én se kellek a n?knek, rendszerint! Már megszoktam. 🙁

Ennyi.! :-))