Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
TigRea wrote

Szpacsek!
Nincs gond semmi a N?kkel, ugyanúgy m?ködnek mint mi férfiak, csak voltak dolgok, s mi megpróbáltuk ?ket “karámba tartani”, de mára kinyílt már az ajtó.
Id?nként szükséges adatokat áttöltenünk a megfelel? “csatlakozó felületen” keresztül a számukra “Jack dugó”, s ha sikeres a kontakt, akkor minden rendben megy.
:))))))))))))

Nahát ezzel egyetértek .. és, örülök neki ..
Ha kinyílt már az ajtó …. 🙂
Mert hát én, pl. személy szerint soha senkit se akartam én nem is akarok semmilyen karámban tartani. N?t se.
Csak eddig még, ha bajom volt valakivel, akkor ez általában mindig vagy n?vel volt vagy n? miatt. 😀
De ez csak régen volt így amíg fiatalabb voltam, az állandó ismerkedési meg barátn?-keresési “mániám” miatt…
Mára már alább hagyott ez a “szeretet-hullámom”….
Pedig én sosem akartam bántani senkit, csak nem szerettem egyedül lenni. Ezért kerestem társat. De néha elég csúnyán kihasználtak és “fölhergeltek”! 😐 😀

(bezzeg, ha meg ÉN CSINÁLTAM ezt … szóval ha én kezdeményeztem….: akkor meg az volt a válasz, hogy: Te! Én úgy látom, hogy te csak kihasználod a n?ket, hogy ne unatkozzál!” Hmmm… na.. szóval én meg ne csináljam.):D
Szerintem ne csinálja senki sem.
Legalábbis én nem —> meg velem sem a n?k.

Az igaz hogy régen mindig én kezdtem..; de hát én akartam társat vagy barátot, b.n?t, és ráadásul azt hallottam mindig mindenkit?l mindenhonnan, hogy: A férfinak kell kezdeményezni. Ma már a n?k gyakrabban kezdeményeznek, de hát egyszer? ez és érthet?: ha ?k vannak egyedül, akkor ?k akarnak ismerkedni, és ?k kezdik.

Nem gondolok én már N?kr?l semmi rosszat sem! 🙂
Nincs olyan igazán nagy konkrét személyes rossz-tapasztalatom se velük amúgy.

De, hát nekem ez – a “n?zés” – egyszer?en nem való, és már ki is öregedtem vagy ‘kin?ttem’ ebb?l. De annak örülök, hogyha másoknak sikere van és én nem fogok ebben zavarni vagy visszatartani senkit! Eddig is ezt az elvet követtem.

Csak azért ezt nem hittem volna mondjuk 16 éves koromban….. azt hogy 35 éves koromig 1 barátn?m sem lesz …. akkorsem, hogyha SZERETNÉK!! :((((

Így most olyan fiatalnak érzem magamat, mint egy 18 éves – mert még senkim se volt – és többen úgy látják, le vagyok maradva a korosztályomból. Persze, mert 35 vagyok, de 18-nak nézek ki és annyinak is érzem magam.. !! 🙂 😀 :-DD????

Még bármi lehet, hisz nem vagyok még olyan “öreg” ……. 🙂
Nah jól van, befejeztem. 😀