Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
Zsolt wrote

PakalZ wrote

az anunnaki elit tu. soha nem hagyta el a Földet…

Ezt már többször próbáltam bizonyítani.

Létrehozott több vérvonalat, emberi küls?vel, sajátos irányítási képeségekkel és magasabb agykapacitás kihasználtság képességével irányítási feladatokkal, stratégiai okból, amit hamarosan majd tapasztalni fogsz.

Sokan közülük a fáraókig vissza tudják vezetni a családfájukat.

Ett?l az egészt?l nem kell hanyatt esni illetve csodálattal lenni irántuk, mert alapvet?en érzéketlenek az emberiség és a Föld sorsa iránt, ennek megvan a komoly oka.

Illetve módosítom többségük subhuman típust lát bennünk, játékszert, feláldoz,ható kísérleti férget amivel bármit megtehetnek.

Tudom kikr?l beszélek , naponta találkozok velük.

Ezzel nem gy?löletet akarok kelteni irántuk, csak ez kell a megértéshez, hogy kik irányították az inkvizíciót, a nagy politikai változásokat, a világháborúkat…az indiánok szervezett tömeges kiírtását és a magyarok tudatos “ütlegét” évszázadokon át.

Ezzel ne akarom felmenteni azokat akik a létezés eme embertelen fokán állva asszisztáltak vagy éppen végrehajtók voltak ebben a rendszerben, mert bizony a végrehajtók emberek voltak, sajnos.

PakalZ ez teljesen érthet? és el is fogadom.Akkor ez tulajdonképpen ez azt jelenti,hogy Anu,Enki,Enlil,Inanna stb akik az”elitet”képviselik amennyiben nem tévedek itt lennének a Földön?Ezért is kérdeztem már párszor,hogy akkor kik tartózkodnak a Nibirun,hanem az elit?Ami pedig az általad is említett embereket illeti,egyértelm?en kollaboránsok.Kicsit visszatérve a Nibiru bolygóra/csillagra,valóban az otthonuk ahogy a sumérok beszámoltak err?l?Létezik még?Mert én már arra is gondoltam miszerint egy mesterségesen létrehozott hatalmas objektumról van szó amelyet a sumérok bolygónak tekintettek érthet? okokból…,de tévesen.

hosszú címszavakban:

– javítom mert fáradt vagyok és elírtam, bocs…: az anunnaki ember hibrid elit vérvonalon (az anunnaki eredeti elit management 18, tized majdnem 19 évente szeméylesen is mindig eljött egyszer a Földre…ekkor találkoztak – találkoznak – a vérvonalcsaládok vezet?ivel)
-rejtett irányítás
– az emberek egyszer komoylan fellázadtak és megöltek egy csomó nukit amikor azok a kataklizma el?tt elkezdték elhagyni a Földet, ennek a lázadásnak az emlékét az indiánok meg?rizték és a nukik létezését is (ezért írtották ki ?ket amikor elkezd?dött az els? indián-fehér érintkezés)
– ha lett volna látható ellenség mert küls?re meg tudod különböztetni akkor nem sikerült volna, a b?rszín, eltér? nyelvek, modern zászlók és sohanemvolt nemzetállamok szerinti megosztás, hiszen láttad volna, hogy ki az ellenség.

Oszd meg és uralkodj.

Olvasd el alaposan az Angolszász misszió c. interjú (Project Avalaon honlap) magyar szöveg átírat változatát, pontosan leírja a meghívott az anunnaki hibrid meeting részleteit.

Sajnos az is igaz, hogy telepatikus úton képesek rákényszeríteni akaratukat másokra akik nincsenek eléggé levédve. Ezzel naponta szembesülök, hogy hoygan m?ködtetik.

Ha meg akarod érteni a Nibirut javaslom a Transformers 3-at megnézni…én nem írogatok err?l, abból megérted. Az els? részben láttad a 9-11-et a használtautó keresked?s jelenetben.

Itt van az közel, csak nem látod. Majd “átugrik” mint a hajóik.

“Mesterséges” az, persze, mint a Hold és a Föld is…mert mit nevezünk mesterségesnek? ez csak filozófiai kérdés.

A nukiknak támaszpontjaik is vannak a Földön, ez hogy azon kik fordultak meg, arról g?zöm nincs, ezek teljesen lakatlan területeken vannak a Föld alatt…