Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
Zsolt wrote

Szpacsek wrote

Pedig valamikor akörül kellett, hogy legyen!
kb. 1 hónapja olvastam itt azt hogy i. e. 600 táján a Földön él? anunnakik nagy többsége eltávozott innét a Nibirura!
De ez szerintem sem biztos valahogy….. ez a dátum …. mert ha most jön a Nibiru, (2012), akkor 3600 évvel ezel?tt, i. e. 1600.-ban kellett Földközelben járnia legutóbb.
Bár az Újbabiloni Birodalom és Babilon városa is i. e. 600. körül néptelenedett el Mezopotámiában. Ninive is.. szintén Mezopotámiában. A nagy Nabu-Kudurri-Uszur király (Nabukodonozor) birodalma. (És Bel-Sar-Uszuré…) Asszíria. Ezt én tudom történelemb?l.
Úgyhogy lehet, mégis ez a helyes dátum.

Mert utána már csak a perzsák jöttek ezen a területen! Dareiosz, Xerxész … és velük álltak nagy harcban a görögök, míg végül Nagy Sándor (Alexandrosz) a makedón király legy?zte ?ket is.

A görögök biztosan említést tettek volna róluk ebben én valamiért biztos vagyok.
Szerintem régebben”távozott”az anunnaki elit.
Alexandrosz az anyja által pedig inkább görög volt(Olympias)mint makedón 🙂
Hiszen az anyai ág a meghatározó a származást illet?en.

Igen, a görögök, ?k nagy történetírók voltak.
Pl. Hérodotosz.
(A “történetírás atyja”.)
De Szolón, a “bölcsek legbölcsebbje” is micsoda jelent?s történeti információkat gy?jtött a prehisztorikos korokból… — Atlantisz kontinensével kapcsolatosakat! — a szaiszi papoktól Egyiptomban! Épp ekkoriban, i. e. 600. körül…) (i.e. 571.-ben.)

Naszóval, ha akkor még itt lettek volna Enki, Enlil, Marduk, meg a többiek, vagy idelátogatott volna Anu, a Nibiruról, ahogy korábban szokta — igen, err?l említést kellett volna hogy tegyenek a görögök.
Tehát ?k már nem voltaki itt i. e. 600. körül.
De nem is ?k távoztak akkor! És nem távozott el az anunnaki elit, hisz ahogy PakalZ írja, ma is vannak itt bel?lük, olyanok, akik egészen az egyiptomi fáraókig vissza tudják vezetni a családfájukat….
Hanem, szerintem i. e. 600. körül (vagy i.e. 1600. körül) az anunnaki ‘köznép’ távozott el. 🙂 Mert én úgy olvastam: ekkor távozott innen az anunnakik TÖBBSÉGE.
De az elitjükb?l egy páran itt marad(hat)tak én szerintem is. (Amit PakalZ is bizonygat.)